Kedves Zsuzsi! jövő pénteken indulunk Korfura és nagyon el vagyok keseredve az időjárás miatt, nálunk szörnyű, folyton esik és nézegettem a neten, Korfun sem valami fényes. Tényleg ilyen rossz a helyzet?
Kedves Agi! Az idojaras miatt sosem erdemes aggodni, mert azon nem valtoztathatunk! Itt Sidarin az elmult heten reggelente esett az eso, de a vendegek tudtak napozni, furodni, kirandulni, mindenki lebarnult... Ne legy elkeseredve, nem lesz rossz az ido....:-) Kellemes keszulodest! Zsuzsa