(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-06-26 20:58:43
BBB1212 írta ekkor: 2009-06-24 23:12:44
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy az autópálya megvan e és már azon járnak a buszok, vagy legalábbis az aug.1.-i turnusra meg lesznek e? smile
Szia, kedves Utazo! Az autopalya mar majdnem teljesen kesz van, es azon jarnak a buszok! udvozlettel: Zsuzsa
Ági Dátum: 2009-06-26 10:14:01
Kedves Zsuzsi! jövő pénteken indulunk Korfura és nagyon el vagyok keseredve az időjárás miatt, nálunk szörnyű, folyton esik és nézegettem a neten, Korfun sem valami fényes. Tényleg ilyen rossz a helyzet? smile
fru Dátum: 2009-06-25 15:55:06
Kedves Grandzsuzsi! Szept.5.-12.-ig egy hetet fogunk eltölteni az Elektra apartmanban, a tengerparti kis házban.Egyéni utazók vagyunk. Az érdekelne, hogy a konyhában milyen felszerelések vannak? Csak úgy nagyjából persze :-) És hol tájékozódhatok a komp menetrendről?Magyarul :-) Előre is köszönöm a válaszod. Üdv.: Fru
BBB1212 Dátum: 2009-06-24 23:12:44
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy az autópálya megvan e és már azon járnak a buszok, vagy legalábbis az aug.1.-i turnusra meg lesznek e? smile
Dátum: 2009-06-24 17:09:53
Lipták Adrienn írta ekkor: 2009-06-20 15:18:04
Kedves Zsuzsa! Érdeklődnék, h a fakultatív programok közül melyik nap mi van? Jövő pénteken indulunk! Köszi: Adrienn
Kedves Adrienn! A fakultativ programok napja ugyan valtozhat, de a gorog est altalaban szerdan van, a csuszdaparkba hetfon, szerdan es penteken lehet menni, a korfui shopping program szerda es vasarnap kivetelevel minden nap van.A hajokirandulas es a szigettura napja nem allando. Udvozlettel: Zsuzsa