(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-06-18 19:21:04
Tomi írta ekkor: 2009-06-17 10:11:52
Szia Zsuzs! Tomi vagyok szeptemberben megyünk vissza ismét Korfura, ismét veletek....1 kérdésem lenne. Tényleg elkészült az autópálya Göröghonban, ill. használjátok is? Köszi Tomi (tavaly legalább 1000 kanyar számoltunk meg)
Szia, Tomi! Az autópálya még nem készült el teljesen, de a menetidő már így is lerövidült kb. egy órával! Minden jót! Üdv: Zsuzsa
Dátum: 2009-06-18 19:14:51
Horváth Sarolta írta ekkor: 2009-06-16 10:53:03
Kedves GrandZsuzsi! A fakultatív programok pontosan mennyibe kerülnek? A honlapon csak kb. árak vannak! Köszi: $aci
Kedves Sarolta! Az árak nem változtak, annyiba kerül minden program, amennyi a honlapon fel van tüntetve.Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2009-06-18 19:09:06
Sülyi Róbertné írta ekkor: 2009-06-15 11:19:49
Kedves Zsuzsa! Ezen a héten szombaton érkezünk Korfura. A Nikos poolban van foglalásunk 8 személyre. Szeretném megkérdezni, hogy téged hol találunk meg, illetve maga az apartman az hol van Sidariban. Mi a 11. számú studóban lennénk. Itt nem látom megjegyzésként a honlapon, hogy lenne klima. Mennyire meleg az a studió? A hűtőszekrényben van-e fagyasztó rész, és a tengerparton lehet-e grillezni? Eddig ezzel nem volt problémánk, de még is szeretném tudni. Válaszodat előre is köszönöm! Üdvözlettel: Sülyiné Kriszta
Kedves Kriszta! A Katerina apartman 19-es szobájában találtok meg, ha egyéni utasok vagytok, hívjatok fel mielőtt Sidariba érkeztek. (00 30 693 89 50 551 a számom). Ha busszal érkeztek, én már a buszon fogadlak Benneteket. A Nikos és a Katerina 900 m-re van egymástól. A Nikos Pool az Elin benzinkút közelében van, a Kouvaras motorkölcsőnző előtt kell balra fordulni. A honlap és a prospektus Sidari térképén be van jelölve. A szobátokban nincs klíma, de eddig még nem hiányolták a vendégek. Ventilátor kölcsönözhető. Fagyasztó van a hűtőben, úgy tudom, a grillezés nem tiltott a parton, vendékgeink közül már grilleztek ott. Jó utat! Zsuzsa
Tomi Dátum: 2009-06-17 10:11:52
Szia Zsuzs! Tomi vagyok szeptemberben megyünk vissza ismét Korfura, ismét veletek....1 kérdésem lenne. Tényleg elkészült az autópálya Göröghonban, ill. használjátok is? Köszi Tomi (tavaly legalább 1000 kanyar számoltunk meg)
Onódi Csaba Dátum: 2009-06-16 17:03:21
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani a szupermarket nevét vagy elérhetőségét? Köszönöm