(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Horváth Sarolta Dátum: 2009-06-16 10:53:03
Kedves GrandZsuzsi! A fakultatív programok pontosan mennyibe kerülnek? A honlapon csak kb. árak vannak! Köszi: $aci
Sülyi Róbertné Dátum: 2009-06-15 11:19:49
Kedves Zsuzsa! Ezen a héten szombaton érkezünk Korfura. A Nikos poolban van foglalásunk 8 személyre. Szeretném megkérdezni, hogy téged hol találunk meg, illetve maga az apartman az hol van Sidariban. Mi a 11. számú studóban lennénk. Itt nem látom megjegyzésként a honlapon, hogy lenne klima. Mennyire meleg az a studió? A hűtőszekrényben van-e fagyasztó rész, és a tengerparton lehet-e grillezni? Eddig ezzel nem volt problémánk, de még is szeretném tudni. Válaszodat előre is köszönöm! Üdvözlettel: Sülyiné Kriszta
Dátum: 2009-06-14 20:41:01
írta ekkor: 2009-06-09 14:46:50
Sziasztok! Ezúton szeretnénk megköszönni a GRAND TOURS-dolgozóinak kiemelve a helyi idegenvezető és az összes gépkocsivezető példaértékű munkáját.(Akik 2009.05.29-06.07.-es turnusban Budapest-Sidari utvonalon szállítottak) Az előre nem látható problémák gyors, zökkenőmentes elhárításáért is dícséretet érdemel minden dolgozó. Az ott töltött 1 hét feledhetetlen élmény volt. Köszönünk mindent ! LENNER HENRIETTA & HERCZ NORBERT
Köszönjük szépen! Jó tudni, hogy jól éreztétek magatokat Korfun! Zsuzsa
Dátum: 2009-06-14 20:37:52
Bolya Monika írta ekkor: 2009-06-08 21:46:16
Sziasztok! Nagyon szuper volt a kirándulás, korfut mindenkinek csak ajánlani tudom. Utazás kibirható, dvd filmeket vetítenek este, amivel elég jo elmegy az idő és max 4 óránként szünetet tartanak. Szállással is minden OK volt, idegenvezetővel szintúgy... úgy néz ki hogy jövőre is ide megyünk.. ja és ami nagyon fontos: hogy görögországba már nem kell a kacskaringós hegyeken keresztül menni.. múlt héten megnyitották az autópályát! Zsuzsi: köszi hogy utánna néztél a telefonnak... szerencsére aztán meglett.. egyik kabat zsebibe volt a táska alján!! :D
Sziasztok! Örülök, hogy nem veszett el a telefon! További jó nyarat! Zsuzsa
Bolya Monika Dátum: 2009-06-13 09:56:19
írta ekkor: 2009-06-09 14:46:50
Sziasztok! Ezúton szeretnénk megköszönni a GRAND TOURS-dolgozóinak kiemelve a helyi idegenvezető és az összes gépkocsivezető példaértékű munkáját.(Akik 2009.05.29-06.07.-es turnusban Budapest-Sidari utvonalon szállítottak) Az előre nem látható problémák gyors, zökkenőmentes elhárításáért is dícséretet érdemel minden dolgozó. Az ott töltött 1 hét feledhetetlen élmény volt. Köszönünk mindent ! LENNER HENRIETTA & HERCZ NORBERT
zsanett: kb.28 óra ( reggel 6kor indultunk és másnap 11re már sidariban voltunk, de a kikotőmél voltunk mar 8előtt) az autóbusz problémát tényleg nagyon ügyessen megoldották.. Remélem a kamionos is tanult a hibájábol.