Sziasztok! Ezúton szeretnénk megköszönni a GRAND TOURS-dolgozóinak kiemelve a helyi idegenvezető és az összes gépkocsivezető példaértékű munkáját.(Akik 2009.05.29-06.07.-es turnusban Budapest-Sidari utvonalon szállítottak) Az előre nem látható problémák gyors, zökkenőmentes elhárításáért is dícséretet érdemel minden dolgozó. Az ott töltött 1 hét feledhetetlen élmény volt.
Köszönünk mindent ! LENNER HENRIETTA & HERCZ NORBERT
V. Bence Dátum: 2009-06-09 10:17:51
Most látom kibővítettétek a Nikos Pool Apartman képeit, már nagyon várom esetleg van itt olyan aki augusztus 28-án jön Gy-M-S megyéből busszal?
kolumbár lajosné Dátum: 2009-06-08 22:17:37
Sziasztok!
JÖn-e valaki autóval Korfura Július 31-én? Ha igen,mehetnénk együtt! Í[email protected]
kolumbár lajosné Dátum: 2009-06-08 22:17:10
Sziasztok!
JÖn-e valaki autóval Korfura Július 31-én? Ha igen,mehetnénk együtt! Írjatok!!!!!!!!
kolumbár lajosné Dátum: 2009-06-08 22:16:59
Sziasztok!
JÖn-e valaki autóval Korfura Július 31-én? Ha igen,mehetnénk együtt! Írjatok!!!!!!!!