(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zsanett17 Dátum: 2009-06-08 21:59:43
Hány óra alatt értetek le Korfura?
Zsanett17 Dátum: 2009-06-08 21:53:50
Szia Móni! Köszi hogy írtál!Már mi is nem soká indulunk,még 4 nap!
Bolya Monika Dátum: 2009-06-08 21:46:16
Zsanett17 írta ekkor: 2009-05-25 20:01:53
Móni! Akkor ti már lassan csomagolhattok! Ha hazaértetek és lesz időd,számolj be mindenről amit fontosnak tartasz leírni az utánnad utazók számára!Milyen volt az út,a város stb...
Sziasztok! Nagyon szuper volt a kirándulás, korfut mindenkinek csak ajánlani tudom. Utazás kibirható, dvd filmeket vetítenek este, amivel elég jo elmegy az idő és max 4 óránként szünetet tartanak. Szállással is minden OK volt, idegenvezetővel szintúgy... úgy néz ki hogy jövőre is ide megyünk.. ja és ami nagyon fontos: hogy görögországba már nem kell a kacskaringós hegyeken keresztül menni.. múlt héten megnyitották az autópályát! Zsuzsi: köszi hogy utánna néztél a telefonnak... szerencsére aztán meglett.. egyik kabat zsebibe volt a táska alján!! :D
Monoriné Kozák Beáta Dátum: 2009-06-07 08:41:30
Sziasztok! Családi okok miatt sajnos nem tudunk menni. Szeretném átíratni a nyaralást ha valakit érdekel. Az időpont: 2009.07.17-07.26-ig Sidari Nikos Pool apartman, emelet, 4fős 1 légterű, az ára 171.000.-Ft volt. Az átírási díj 8000.-Ft. Ez 2 felnőtt és két gyermekre vonatkozik busszal. (a két gyermekre csak buszjegyet kell fizetni, mivel ez egy 1 légterű stúdió apartman). Ez az ár még előfoglalási ár, gyermekkedvezménnyel (ennyiért most már nem tudsz foglalni), ha megnézed az on-line foglalást már nincs ilyen 1 légterű apartman szabad. Ha érdekel sürgősen hívj legkésőbb jun.10-ig lehetséges az átírás, utána sajnos le kell mondanom. Hívj a 20/369-3739 telefonszámon Bea
Dátum: 2009-06-05 20:48:44
Zsanett17 írta ekkor: 2009-06-05 20:31:41
Köszi a válaszokat Zsuzsi! Még annyit h kávéföző van az Elektrában?
Szia, Zsanett! Szívesen! Kávéfőző nincs, de vízforraló kanna igen! Jó készülődést! Zsuzsa