Móni!
Akkor ti már lassan csomagolhattok!
Ha hazaértetek és lesz időd,számolj be mindenről amit fontosnak tartasz leírni az utánnad utazók számára!Milyen volt az út,a város stb...
Sziasztok! Nagyon szuper volt a kirándulás, korfut mindenkinek csak ajánlani tudom. Utazás kibirható, dvd filmeket vetítenek este, amivel elég jo elmegy az idő és max 4 óránként szünetet tartanak. Szállással is minden OK volt, idegenvezetővel szintúgy... úgy néz ki hogy jövőre is ide megyünk..
ja és ami nagyon fontos: hogy görögországba már nem kell a kacskaringós hegyeken keresztül menni.. múlt héten megnyitották az autópályát!
Zsuzsi: köszi hogy utánna néztél a telefonnak... szerencsére aztán meglett.. egyik kabat zsebibe volt a táska alján!! :D