(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-05-28 12:42:40
Orosz Boglárka írta ekkor: 2009-05-24 16:38:02
Szia Zsuzsi! Mi augusztusban autóval megyünk Korfura és érdekelne minket a komp indulásának első és utolsó időpontja. Tavaly is voltunk, csak akkor busszal és utószezonba, szuper volt minden, az idegenvezetésed is fantasztikus volt! Segítséged előre is köszönöm! Bogi
Szia, Bogi! Örülök, hogy tetszett Korfu és visszatértek! Írj, légy szives egy e-mailt a [email protected] címre és elküldöm Neked az aktuális kompmenetrendet! Köszönöm! Zsuzsa
Tarnócziné Faragó Márta Dátum: 2009-05-27 20:00:36
Szia grandzsuzsi! Azt szeretnénk kérdezni, hogy mi junius 12-én indulunk Korfura, szeretnénk majd autót bérelni, tudsz-e segíteni, hogy honnan lehet, kb 3-5 napra, mennyibe kerül, és éjszakára hogyan lehet biztonságban elhelyezni. Az Elektra apartmanban leszünk, a tengerparti kisházban. A kalózhajó program, melyik napon van? Vagy a csoport igényétől függ? Köszönettel Márti
Orosz Boglárka Dátum: 2009-05-26 10:36:20
kolumbár lajosné írta ekkor: 2009-05-25 20:33:52
Szia Orosz Boglárka! Ne haragudj,hogy így ismeretlenül írok,de meg szeretném kérdezni : Ti hanyadikán indultok Korfura augusztusban?Ha esetleg 1-én ,beszélhetnénk,hogy együtt mehetnénk kocsival.Ha érdekel légyszi ide írj: [email protected]
Szia! Mi Aug. 21-29. leszünk Korfun, így sajnos nem tudunk együtt menni, de ha hazaértek érdekelne pár dolog! Kereshetlek majd? Bogi
kolumbár lajosné Dátum: 2009-05-25 20:33:52
Orosz Boglárka írta ekkor: 2009-05-24 16:38:02
Szia Zsuzsi! Mi augusztusban autóval megyünk Korfura és érdekelne minket a komp indulásának első és utolsó időpontja. Tavaly is voltunk, csak akkor busszal és utószezonba, szuper volt minden, az idegenvezetésed is fantasztikus volt! Segítséged előre is köszönöm! Bogi
Szia Orosz Boglárka! Ne haragudj,hogy így ismeretlenül írok,de meg szeretném kérdezni : Ti hanyadikán indultok Korfura augusztusban?Ha esetleg 1-én ,beszélhetnénk,hogy együtt mehetnénk kocsival.Ha érdekel légyszi ide írj: [email protected]
Zsanett17 Dátum: 2009-05-25 20:27:30