Szia Zsuzsi! Mi augusztusban autóval megyünk Korfura és érdekelne minket a komp indulásának első és utolsó időpontja.
Tavaly is voltunk, csak akkor busszal és utószezonba, szuper volt minden, az idegenvezetésed is fantasztikus volt!
Segítséged előre is köszönöm! Bogi
Szia, Bogi! Örülök, hogy tetszett Korfu és visszatértek! Írj, légy szives egy e-mailt a
[email protected] címre és elküldöm Neked az aktuális kompmenetrendet! Köszönöm! Zsuzsa