Szia grandzsuzsi! Azt szeretnénk kérdezni, hogy mi junius 12-én indulunk Korfura, szeretnénk majd autót bérelni, tudsz-e segíteni, hogy honnan lehet, kb 3-5 napra, mennyibe kerül, és éjszakára hogyan lehet biztonságban elhelyezni. Az Elektra apartmanban leszünk, a tengerparti kisházban. A kalózhajó program, melyik napon van? Vagy a csoport igényétől függ? Köszönettel Márti
Kedves Márti! Téged is arra kérlek, hogy írj egy e-mailt a
[email protected] címre és tájékoztatlak a lehetőségekről! Köszönöm! Zsuzsa