(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zsanett17 Dátum: 2009-05-30 14:26:25
Sziasztok! Aki volt már az Elelktra apartmanban azoktól szeretném kérezni h van-e kávéfőző?
kolumbár lajosné Dátum: 2009-05-29 21:20:29
Sziasztok!!! Kérdezni szeretném ,nem szándékozik-e valaki autóval menni Korfura az augusztus-1ei hétre.Ha igen,mehetnénk együtt!
Benke Annamária Dátum: 2009-05-29 08:59:26
Szia Zsuzsi, és a többiek! Sajnos idén időhiányában nem a Grand-al megyünk nyaralni, de Korfu a cél autóval gyorsan leszáguldunk és 8 nap elteltével száguldunk vissza, de tavaly Zakhyntoson remek hetet töltöttünk el a Grand Regina apartmanban, Zsuzsi tavaly Te voltál Zakhyntoson idegenvezetőként a Grandnak? Ha lesz módunk és időnk átugrunk Sidariba megnézni a Grand apartmanjait. Mindenkinek jó pihenést kívánok és a legközelenbbi úton lehet találkozunk minden jót üdvözlettel Benke Annamária - Debrecen (Ani)
Dátum: 2009-05-28 12:49:35
Kedves Utasaink! Az idő az elmúlt 2 hétben remek volt, nagyon meleg, napközben 33-36 fok! A tengerben már az első turnus vendégei is fürödtek, szerintem jelenleg is a tengerben van szinte minden utasunk....nagyon kellemes hőfokúnak találják a vizet. Üdvözlettel: Zsuzsa
Dátum: 2009-05-28 12:45:28
Tarnócziné Faragó Márta írta ekkor: 2009-05-27 20:00:36
Szia grandzsuzsi! Azt szeretnénk kérdezni, hogy mi junius 12-én indulunk Korfura, szeretnénk majd autót bérelni, tudsz-e segíteni, hogy honnan lehet, kb 3-5 napra, mennyibe kerül, és éjszakára hogyan lehet biztonságban elhelyezni. Az Elektra apartmanban leszünk, a tengerparti kisházban. A kalózhajó program, melyik napon van? Vagy a csoport igényétől függ? Köszönettel Márti
Kedves Márti! Téged is arra kérlek, hogy írj egy e-mailt a [email protected] címre és tájékoztatlak a lehetőségekről! Köszönöm! Zsuzsa