szio, hát mink most 29.én.. később szerettünk volna, csak sajnos 15től kezdődnek a felvételeim fősulira
Móni!
Akkor ti már lassan csomagolhattok!
Ha hazaértetek és lesz időd,számolj be mindenről amit fontosnak tartasz leírni az utánnad utazók számára!Milyen volt az út,a város stb...