(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zsanett17 Dátum: 2009-05-25 20:02:10
Bolya Monika írta ekkor: 2009-05-25 11:02:01
szio, hát mink most 29.én.. később szerettünk volna, csak sajnos 15től kezdődnek a felvételeim fősulira
Zsanett17 Dátum: 2009-05-25 20:01:53
Bolya Monika írta ekkor: 2009-05-25 11:02:01
szio, hát mink most 29.én.. később szerettünk volna, csak sajnos 15től kezdődnek a felvételeim fősulira
Móni! Akkor ti már lassan csomagolhattok! Ha hazaértetek és lesz időd,számolj be mindenről amit fontosnak tartasz leírni az utánnad utazók számára!Milyen volt az út,a város stb...
Bolya Monika Dátum: 2009-05-25 11:02:01
Zsanett17 írta ekkor: 2009-05-24 16:29:13
Szia Móni! Ti mikor mentek?Mi juni 12én? KI jön még akkor?
szio, hát mink most 29.én.. később szerettünk volna, csak sajnos 15től kezdődnek a felvételeim fősulira
Orosz Boglárka Dátum: 2009-05-24 16:38:02
Szia Zsuzsi! Mi augusztusban autóval megyünk Korfura és érdekelne minket a komp indulásának első és utolsó időpontja. Tavaly is voltunk, csak akkor busszal és utószezonba, szuper volt minden, az idegenvezetésed is fantasztikus volt! Segítséged előre is köszönöm! Bogi
Zsanett17 Dátum: 2009-05-24 16:29:13
Szia Móni! Ti mikor mentek?Mi juni 12én? KI jön még akkor?