(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Orosz Boglárka Dátum: 2009-06-01 18:49:44
Tóth Henrietta írta ekkor: 2009-06-01 10:33:52
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki melyik napon van a hajókázós fakultatív program. A június 12-én induló turnussal megyünk hárman, a Nikos Pool apartmanba lesz a szállásunk és mindenképpen szeretnénk hajóra szállni ha már tengernél vagyunk. Azt is szívesen venném, ha valaki meg tudná mondani, hogy egy kisebb autót 3 napra kb. mennyiért lehet bérelni. Ha valakinek van ötlete,hogy milyen tengerpartokra érdemes elkocsikázni, az légyszi írja meg.
Szia! Glyfáda, Paleokastritsa érdemes meglátogatni! Mi Zsuzsánál tavaly két napra 90€-ért béreltük teljes biztosítással, de Sidari utcája tele van bérlő helyekkel!
Orosz Boglárka Dátum: 2009-06-01 18:44:50
Zsanett17 írta ekkor: 2009-06-01 12:47:12
Tudja valaki hogy Sidariban van-e olyan hely ahol lehet netezni?Pl.internet kávézó.
Szia! Ha jól emlékszem nem volt! De majd Zsuzsi bővebbet tud mondani. Kellemes nyaralást!
Zsanett17 Dátum: 2009-06-01 12:47:12
Tudja valaki hogy Sidariban van-e olyan hely ahol lehet netezni?Pl.internet kávézó.
Tóth Henrietta Dátum: 2009-06-01 10:33:52
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki melyik napon van a hajókázós fakultatív program. A június 12-én induló turnussal megyünk hárman, a Nikos Pool apartmanba lesz a szállásunk és mindenképpen szeretnénk hajóra szállni ha már tengernél vagyunk. Azt is szívesen venném, ha valaki meg tudná mondani, hogy egy kisebb autót 3 napra kb. mennyiért lehet bérelni. Ha valakinek van ötlete,hogy milyen tengerpartokra érdemes elkocsikázni, az légyszi írja meg.
Dátum: 2009-05-31 21:03:47
sziasztok azt szeretném kérdezni hogy motort vagy quadot mennyiért lehet bérelni ?