Szia, Andi! Az egyénileg érkező utasok felhívnak, mielőtt Sidariba érnének, megbeszéljük, hol találkozunk és átadom a szobájukat függetlenül attól, mikor érkeznek! Üdvözlettel: Zsuzsa
Szia Zsuzsi! Le a kalappal, nem minden utazási iroda tesz így.Mi már foglaltunk szállást, de leközelebb gondolok rátok :-)