Kedves Zsuzsi, köszönöm az informáciot, nagyon sokat segítettel! már 4 hét mulva ott leszunk:D Szerinted alkalmas lessz már a tenger fürdésre? mert most néztem egy oldalon és állitolag nincs valami jo ido korfun és a tenger is még csak 16 fokos...
Kedves Mónika! Ezek szerint a május 30-án érkező turnussal jöttök. A tengervíz hőfoka ekkor már 20 fok fölé emelkedik a homokos, lassan mélyülő részeknél, mint amilyen Sidari partja és a szomszédos települések strandja. Az időjárás miatt ne aggódjatok, mert egyrészt úgysem változtathatunk rajta, másrészt pedig Görögországban ebben az időszakban már nagyon meleg van és nagyon ritka az eső. Véleményem szerint az előszezonban nyaralók nem járnak rosszabbul, mint azok a vendégek, akik főszezonban érkeznek a szigetre. Minden jót Nektek! Hamarosan találkozunk! Zsuzsa