(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2009-05-10 08:59:45
Bene Sándor írta ekkor: 2009-05-09 14:37:08
Sziasztok, Mi a feleségemmel június 27-július 4.-ig megyünk Korfura repülővel, ami este 11 körül ér Korfu városba. Most találtam meg az irodát sztem ha lesz még hely akkor valamelyik apartmanba foglalunk szállást. A transzfert taxival tudjuk megoldani. Ennek a költségéről tudnátok mondani valamit?
Kedves Sándor! Korfun belül hová mentek? Megnézem neked a transzfer árát, ha még szükséged van rá. Nem mindig vagyok net közelbe,úgyhogy ide írj légyszi [email protected]
Bene Sándor Dátum: 2009-05-09 14:37:08
Sziasztok, Mi a feleségemmel június 27-július 4.-ig megyünk Korfura repülővel, ami este 11 körül ér Korfu városba. Most találtam meg az irodát sztem ha lesz még hely akkor valamelyik apartmanba foglalunk szállást. A transzfert taxival tudjuk megoldani. Ennek a költségéről tudnátok mondani valamit?
Bolya Monika Dátum: 2009-05-06 20:46:28
írta ekkor: 2009-05-06 11:22:18
Kedves Mónika! Ezek szerint a május 30-án érkező turnussal jöttök. A tengervíz hőfoka ekkor már 20 fok fölé emelkedik a homokos, lassan mélyülő részeknél, mint amilyen Sidari partja és a szomszédos települések strandja. Az időjárás miatt ne aggódjatok, mert egyrészt úgysem változtathatunk rajta, másrészt pedig Görögországban ebben az időszakban már nagyon meleg van és nagyon ritka az eső. Véleményem szerint az előszezonban nyaralók nem járnak rosszabbul, mint azok a vendégek, akik főszezonban érkeznek a szigetre. Minden jót Nektek! Hamarosan találkozunk! Zsuzsa
Igen azzal. Reméljük jó időt fogunk ki! :D
Dátum: 2009-05-06 11:22:18
Bolya Monika írta ekkor: 2009-05-02 10:41:40
Kedves Zsuzsi, köszönöm az informáciot, nagyon sokat segítettel! már 4 hét mulva ott leszunk:D Szerinted alkalmas lessz már a tenger fürdésre? mert most néztem egy oldalon és állitolag nincs valami jo ido korfun és a tenger is még csak 16 fokos... smile
Kedves Mónika! Ezek szerint a május 30-án érkező turnussal jöttök. A tengervíz hőfoka ekkor már 20 fok fölé emelkedik a homokos, lassan mélyülő részeknél, mint amilyen Sidari partja és a szomszédos települések strandja. Az időjárás miatt ne aggódjatok, mert egyrészt úgysem változtathatunk rajta, másrészt pedig Görögországban ebben az időszakban már nagyon meleg van és nagyon ritka az eső. Véleményem szerint az előszezonban nyaralók nem járnak rosszabbul, mint azok a vendégek, akik főszezonban érkeznek a szigetre. Minden jót Nektek! Hamarosan találkozunk! Zsuzsa
Bolya Monika Dátum: 2009-05-02 10:41:40
Kedves Zsuzsi, köszönöm az informáciot, nagyon sokat segítettel! már 4 hét mulva ott leszunk:D Szerinted alkalmas lessz már a tenger fürdésre? mert most néztem egy oldalon és állitolag nincs valami jo ido korfun és a tenger is még csak 16 fokos... smile