(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Juhos Enikő Dátum: 2009-04-26 11:37:05
Az elektra apartman melyik szobájából látszik a tenger?
Juhos Enikő Dátum: 2009-04-26 11:29:06
Ha valaki megsúgná,hogy a katerina apartman melyik szobájából látszik a tenger..... :) Vagy egyikből sem? emeleti vagy földszinti szobát érdemes választani. Parálián a 3-ik emeleten voltunk. Nem volt meleg, nem volt szükség légkondira.
Juhos Enikő Dátum: 2009-04-26 11:11:21
A Sissi kastély messze van Sidaritól? A sziget melyik részén található? Ha Korfut válasszuk, mindenféleképpen szeretnénk megnézni.
Juhos Enikő Dátum: 2009-04-26 10:45:13
Sziasztok! Párommal,szeretnénk idén nyáron Görögországba utazni. De sajnos nem tudjuk eldönteni,hogy Korfut, Zakynthost vagy Tolo-t válasszuk. Tavaly voltam a barátnőimmel Paralián, ami fantasztikus volt. Most inkább egy kicsit nyugisabb helyre mennék, ahol egy kicsit jobban érződik,hogy Görögországban vagyok :). Ha valaki esetleg volt már valahol, és nagyon jól érezte magát, vagy nagyon rosszul (ezt kétlem),akkor szívesen olvasnám a véleményeket. Köszönöm
Nagy Brigitta Dátum: 2009-04-24 16:39:48
Kedves Zsuzsi! A családommal szeptemberben megyünk Korfura, de egyénileg, és nincs transzferünk! A taxin kívül tudsz valamit ajánlani? (repülővel megyünk és ha minden jól alakul 22:35-kor érkezünk meg)! Előre is köszi a választ: Brigi