(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

németh angéla Dátum: 2008-08-27 06:06:51
Sziasztok 2nap és gooooooooooooo smile nem jön sennki pénteken smile
Szörényi Éva Dátum: 2008-08-24 22:25:28
Szia Zsuzsi! Köszönünk szépen mindent,Korfu nagyon gyönyörű volt!Felejthetetlen hetet töltöttünk itt Zolival.. smile Még a buszos utazást kell egy kicsit kipihennünk,még biztosan visszatérünk valamikor..Köszi a segítséget és a jó kis programokat!!Szia:Évi és Zoli
Dátum: 2008-08-23 13:50:30
Haszna Tímea írta ekkor: 2008-08-22 13:34:50
Sziasztok! Mi tavaly voltunk aug. utolsó hetében Korfun, Sidariban. Nagyon szuper volt, mindent kipróbáltunk, amit csak lehetett és sok helyre elmentünk helyi buszokkal. A görög kaják isteniek! Ajánlom nektek a Memories éttermet, ez a sétány jobb oldalán található úgy középtájékon. Isteni a konyhájuk! Nekem a stamna volt a kedvencem, ami agyagedényben sült bárányhusi... Illetve a Tree Little Pigs étterembe is üljetek be feltétlenül, ott minden este Greek Night van, helyes görög srácokkal! smile Az lenne a kérdésem, hogy a szeptemberi turnusok idején milyen az időjárás arrafelé? Nem szeretjük a 40 fokot, de azért strandolni csak "kell"! És a tavernák meg a kis szuvenírboltok nyitva vannak így nyár végén? Diszkók, bárok? Köszi előre a választ és jó nyaralást mindenkinek! smile
Kedves Tímea! Az időjárás Korfun szeptemberben is kellemes, a napközben 28-30 fok a hőmérséklet középértéke, éjszakánként hűvösebb van (középérték: 16 fok), esős napok száma: kb. 5 / hónap. Mindezt a statisztika mondja. A tengervíz hőmérséklete attól függően, hogy a sziget melyik strandján vagyunk 23 fok körül mozog. A helyiek szerint nemcsak a szeptember, de még az október is meleg, 22-25 fok a nappali hőmérséklet. Tavaly szeptember közepén 30 fok volt napközben. Október közepéig-végéig tart Sidarin (ill. a szigeten) a szezon, addig a bárok, éttermek, ajándékboltok zöme nyitva tart. Üdvözlettel: Zsuzsa
Rankli Tímea Dátum: 2008-08-22 14:47:38
írta ekkor: 2008-08-22 10:35:22
Szia, Angéla! Ahogy Timi írta, úgy van! (Szia, Timi! Üdvözlöm a lányokat is!) Helyi járattal és shopping járattal is be lehet jutni a fővárosba! A Paradise étteremben van magyar étlap, jól főznek, kedves a kiszolgálás. A San Remo-ban nincs magyar étlap, de ez egy gyorsétterem, nem okozhat problámát az angol nyelvű menü értelmezése. (gyros, souvlaki, grill chicken, stb.). A Sea Breeze étteremmel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, negatív kritikát nem hallottam róla. Ja, igen! Bográcsom nincs, fazekam viszont igen! Sőt, csigatésztám is! Csak főzni nem szoktam.... smile Kellemes készülődést! Zsuzsa
Szia Zsuzsi! Az üdvözletedet átadom a lányoknak is! Remélem jól vagy és gyorsan telnek a napok! Lassan itt a szezon vége! :-) A húsleveshez jó étvágyat majd neked! Biztos finom lesz! Azért a hazai, igazi tyúkhúsleves semmihez sem hasonlítható! :-) További kellemes heteket, napokat, és kedves nyaralókat kivánok neked! Üdv. Timi és a lányok
Haszna Tímea Dátum: 2008-08-22 13:34:50
Sziasztok! Mi tavaly voltunk aug. utolsó hetében Korfun, Sidariban. Nagyon szuper volt, mindent kipróbáltunk, amit csak lehetett és sok helyre elmentünk helyi buszokkal. A görög kaják isteniek! Ajánlom nektek a Memories éttermet, ez a sétány jobb oldalán található úgy középtájékon. Isteni a konyhájuk! Nekem a stamna volt a kedvencem, ami agyagedényben sült bárányhusi... Illetve a Tree Little Pigs étterembe is üljetek be feltétlenül, ott minden este Greek Night van, helyes görög srácokkal! smile Az lenne a kérdésem, hogy a szeptemberi turnusok idején milyen az időjárás arrafelé? Nem szeretjük a 40 fokot, de azért strandolni csak "kell"! És a tavernák meg a kis szuvenírboltok nyitva vannak így nyár végén? Diszkók, bárok? Köszi előre a választ és jó nyaralást mindenkinek! smile