Sziasztok! junius 4töl foglaltam 2hetet korfun a lena apartmanba, esetleg egy kis infot lehetne kapni hogy jo választás volt e es az idojárás érdekelne még. remélem már jo idö lesz:) köszönöm elöre is!
Szia, két éve voltunk a Lénában, a szoba átlagos, a háziak
szolgálatkészek. A kert és a medence nekem nagyon tetszett,
este gyönyörűen kivilágították. A Léna melletti kis ABC
klassz, az árai is jók. 10 perc alatt bent vagy a központban,
ugyanennyi a part. Ajánlom Neked