(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kaló Krisztina Dátum: 2016-01-19 23:03:13
Sziasztok! Louvros illetve a Paradise apartmanokról szeretnék véleményt kérni! Előre is köszönöm!
Almási Szilvia Dátum: 2016-01-16 19:40:20
Sziasztok! Ismét kérdeznék. Ugye a Paradise apartman új. De szeretném megtudni, hogy van az emeleti 3 ágyas szobához erkély? Mert a katalóguson, ahol meg vannak jelölve a szobák, csak az egyik épületnél látok. Köszönöm szépen.
Laci Dátum: 2016-01-15 16:09:46
Üdvözlök Mindenkit !Lenne egy két kérdésem útlevélre szükségünk lesz ? Szeretnék részletes leírást két fakultatív programról Görög est ,Kalóz hajós . Köszönöm. Üdv Laci
Amaranth Dátum: 2016-01-15 08:56:05
Sziasztok! Elsősorban azoktól kérdeznék, akik már utaztak egyénileg Korfura. Júliusban autóval megyünk, és a katalógusban feltüntetett komp díjak számomra nem egyértelműek. Egy autó, öt fő esetén 70€ az autónak, és személyenként még 20€? Tehát összesen oda-vissza 170€-t kell fizetni? Valamint azt is szeretném tudni, hogy egy két éves gyermeknek szükséges-e jegyet venni rá? A válaszokat előre is köszönöm! :-)
nickel géza Dátum: 2016-01-13 17:46:08
karpierz ferenc írta ekkor: 2016-01-11 18:07:53
Sziasztok! junius 4töl foglaltam 2hetet korfun a lena apartmanba, esetleg egy kis infot lehetne kapni hogy jo választás volt e es az idojárás érdekelne még. remélem már jo idö lesz:) köszönöm elöre is!
Szia, két éve voltunk a Lénában, a szoba átlagos, a háziak szolgálatkészek. A kert és a medence nekem nagyon tetszett, este gyönyörűen kivilágították. A Léna melletti kis ABC klassz, az árai is jók. 10 perc alatt bent vagy a központban, ugyanennyi a part. Ajánlom Neked