(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kaló Krisztina Dátum: 2016-02-06 21:32:05
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-01-25 16:00:42
Kedves Kaló Krisztina! A Paradise apartman "új" apartmanunk ebben a szezonban. Egyszerű, medencés apartman a Katerina házunk szomszédságában helyezkedik el. A Louvros apartmanházunk Sidari főutcájának a legeljén helyezkedik el, így csendesebb , és a központot egy 10 perces kellemes gyalogos sétával lehet elérni. Nagyon szép rendezett medencés udvarral rendelkezik, közös kis kiülős résszel a medence mellet, ahol a tulajdonossal való megbeszélés után akár grillezni is lehetséges, utasaink kedvelik ezt a szállásunkat is. Szeretettel várunk Sidariban!
Köszönöm az infókat! smile
Sólya Nándor Dátum: 2016-02-05 11:07:57
írta ekkor: 2016-02-05 08:05:04
Tisztelt Utasaink! Egy új értékesítési módszert készülünk bevezetni a piacra, melynek lényegét, leírását az alábbi oldalon olvashatják (kattintson a Last minute kupon kiírásra). Mielőtt véglegesítjük, szeretnénk Önökkel egy konzultációt folytatni, mintegy piackutatásként. Látni szeretnénk, milyen a fogadtatása az ötletünknek és kérjük Önöket, hogy mondják el a véleményüket pro és kontra, hogyan lehetne sikeresebb ez a történet. Létrehoztunk erre egy külön topicot , kérjük véleményeiket ide írják, ne az egyes desztinációk fórumára! A párbeszéd, vita moderálását nem vállalnánk a vélhetően magas számú hozzászólás és az időtényező miatt, de mindenki észrevételét elolvassuk. Ami belefér az üzletpolitikánkba, azt mindenképpen megfogadjuk és felhasználjuk.Nagy Sándor ügyvezető --link:http://www.grandtours.hu/statikus/last_minute_kupon.html,Last minute kupon--
Tisztelt Grand Tours! Megnéztem ezt az értékesítési módszert,nem tűnik rosz dolognak.Mert ugye sajnos van,hogy kimaradnak helyek és az veszetség.Ezt orvosolni kell.Igaz,hogy más irodáknál tényleg vannak last minute utak...de a vevő sajnos nem minden esteben tudja azt,hogy közben valamennyire át lesz verve mert azok a last minute utak már eleve emelt árról indulva lesznek kedvezményesek.Sajnos.....Átgondolva ez a módszer nekem szimpatikusnak tűnhet....azonban most is ezt gondolom,hogy inkább az előfoglalásban lenne ráció.Aki előre gondolkozik,spórol,foglal azt lehet kiszámítható ügyfélnek venni és arra lehet építeni.Ez egy megadott bázis is lehet akiket akár további kedvezményekkel lehetne dijjazni.Nem gondolok itt nagy dolgokra.Apró kis meglepi a buszon,stb-stb.....A Last minut is egy jó fogás lehet ha a többi utashoz képest valóban csak a megmaradt helyekre foglalhat korlátozottan.Építenek az emberek erre is mert sajnos nem mindenkinek van elegendő készpénze ahoz,hogy előre foglaljon akár már előző év Decemberben vagy adott Januárban.Őket is lehet megcélozni,de akkor ténylegesen korlátozott last minut legyen és ne olyan teljes jogú aki már előre foglalt akinek a pénzére építeni lehet akár évek múlva is.Ezért írtam a kedvességeket apró ajándékokban,amiket a buszon vagy akár a szálláson az idegenvezető oda tud adni a kiutazáskor.Lehet ez akár egy kávé/kapuccinó ajándékba a buszon az előfoglalóknak,amit akár egy pihenőhelyen beválthatnak vagy a már elfoglalt szálláson egy coctail kupon 2 főre valamelyik tavernában amit a vendég szeretettel elfogyaszthat ingyen.Ezek nem nagy dolgok és kedves emlékek maradhatnak az utasokban is.De akár olyan gesztus is amelyel elismerik és örömmel konstatálják a vendég hűségét.Üdvözlettel.Sólya Nándor.... Ui.Mi pl évek óta önökkel utazunk és ameddig erőnkből futja önökkel is fogunk.
Dátum: 2016-02-05 08:05:04
Tisztelt Utasaink! Egy új értékesítési módszert készülünk bevezetni a piacra, melynek lényegét, leírását az alábbi oldalon olvashatják (kattintson a Last minute kupon kiírásra). Mielőtt véglegesítjük, szeretnénk Önökkel egy konzultációt folytatni, mintegy piackutatásként. Látni szeretnénk, milyen a fogadtatása az ötletünknek és kérjük Önöket, hogy mondják el a véleményüket pro és kontra, hogyan lehetne sikeresebb ez a történet. Létrehoztunk erre egy külön topicot , kérjük véleményeiket ide írják, ne az egyes desztinációk fórumára! A párbeszéd, vita moderálását nem vállalnánk a vélhetően magas számú hozzászólás és az időtényező miatt, de mindenki észrevételét elolvassuk. Ami belefér az üzletpolitikánkba, azt mindenképpen megfogadjuk és felhasználjuk.Nagy Sándor ügyvezető --link:http://www.grandtours.hu/statikus/last_minute_kupon.html,Last minute kupon--
Pintácsi Gyuláné Dátum: 2016-01-25 19:20:03
Grand ÁGI írta ekkor: 2016-01-25 16:15:44
Kedves Pintácsi Gyuláné! A Katerina apartmanházunk a Sidari központjában található. Két épületből áll, az egyik épületben 3 ágyas szobák, a másik épültben 2 ágyas szobákban helyezzük el utasainkat. A Katerinás apartmanokban TV nem található. Június közepétől a tenger hőmérséklete eléri a 21 fokot, a nappali hömérséklet pedig a 30 fokot, így kirándulásra, fürdésre, napozásra, pihenésre tökéletes. Éjjelente a hőmérséklet lehűlhet 19 fokra, így egy könnyú kis kardigánt érdemes bekészíteni az esti sétákhoz lehet rá szükség. Szeretettel várjuk Sidariban!
Kedves Ági! Köszönöm az információkat. Már nagyon várjuk az indulást ! smile smile
Grand ÁGI Dátum: 2016-01-25 16:15:44
Pintácsi Gyuláné írta ekkor: 2016-01-21 09:12:47
Sziasztok! Júniusban megyünk Korfura a Katerina apartmanba. Szeretnék véleményt kérni aki már volt ott. TV van az apartmanban? Június közepén milyen az idő és a tenger?Előre is köszönöm ha írtok!! smile
Kedves Pintácsi Gyuláné! A Katerina apartmanházunk a Sidari központjában található. Két épületből áll, az egyik épületben 3 ágyas szobák, a másik épültben 2 ágyas szobákban helyezzük el utasainkat. A Katerinás apartmanokban TV nem található. Június közepétől a tenger hőmérséklete eléri a 21 fokot, a nappali hömérséklet pedig a 30 fokot, így kirándulásra, fürdésre, napozásra, pihenésre tökéletes. Éjjelente a hőmérséklet lehűlhet 19 fokra, így egy könnyú kis kardigánt érdemes bekészíteni az esti sétákhoz lehet rá szükség. Szeretettel várjuk Sidariban!