(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kovács Éva Dátum: 2015-08-28 14:12:40
Sziasztok! Mi Kafalóniára megyünk jövő héten, én is kérdeztem az ottani fórumon is, de nem kaptam választ (igaz, még csak 2 nap telt el azóta) Gondoltam megnézek egy másik Görögországi nyaralóhely fórumot is, de látom itt talán még roszabb a helyzet. Kíváncsi vagyok mikor kapunk tájékoztatást.
Nagy Mária Dátum: 2015-08-28 00:26:55
Igazad van Kata, a sok kérdést elnézve, válasz s e h o l !! Én augusztus 11.-e óta reménykedem, hogy az idegenvezető, aki mégiscsak a legtöbbet tudna írni nekem a kérdésemre, egyetlen sorra sem méltatott azóta sem. Sorbanállás van, s majdcsak!!! smile
Smajda Kata Dátum: 2015-08-27 12:28:19
Úgy látom itt nem sokan kapnak választ a kérdéseikre...
Kittel István Dátum: 2015-08-25 18:52:50
Korfu-Sidari Tudha valaki tájékoztatni az ottani "Menekült helyzet"-ről?? szeptemberben mennénk!
Enit Ses Dátum: 2015-08-21 13:09:28
KIalakult Macedón helyzet "rendkívüli állapot a határon" mennyire befolyásolhatja az utazást?