Szia Szilvi!
A konyha jól felszerelt, ahol mi laktunk ezek voltak: tányérok, poharak,bögrék, mindenféle evőeszköz, serpenyő, kisfazék és 2 nagyobb is, csöpögtető, hűtőszekrény, mikró, mosogató. :) Remélem segített!
Sziasztok! Írnátok héhány infót az éttermi árakról és a fakultatív programokról?