(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand Ági Dátum: 2015-08-13 12:36:50
Lingvai Beatrix írta ekkor: 2015-08-12 12:23:07
Kedves Grandkorfu Ági! Azt szeretném megkérdezni hogy ha a 3 kismalacnál lekanyarodunk és átmegyünk a hídon az már Perulades??? Csak mert van ott egy tábla amit nem sikerült megfejtenünk hogy útbaigazító vagy helységnév tábla?!!!! A választ előre is köszönöm!!! :-D
Kedves Beatrix! Ott valóban van egy ilyen tábla, ami sajnos elég megtévesztő. Az még Sidariban van. Perulades kb 2 km-re van Sidaritól, egy külön álló kis falu.
Grand Ági Dátum: 2015-08-13 12:36:48
Lingvai Beatrix írta ekkor: 2015-08-12 12:23:07
Kedves Grandkorfu Ági! Azt szeretném megkérdezni hogy ha a 3 kismalacnál lekanyarodunk és átmegyünk a hídon az már Perulades??? Csak mert van ott egy tábla amit nem sikerült megfejtenünk hogy útbaigazító vagy helységnév tábla?!!!! A választ előre is köszönöm!!! :-D
Kedves Beatrix! Ott valóban van egy ilyen tábla, ami sajnos elég megtévesztő. Az még Sidariban van. Perulades kb 2 km-re van Sidaritól, egy külön álló kis falu.
Grand Ági Dátum: 2015-08-13 12:34:59
Lingvai Beatrix írta ekkor: 2015-08-12 11:39:13
Kedves Nándor annyival kiegészíteném hogy a Dartis fokhoz gyalog is el lehet menni : A 3 kismalac étteremnél kell jobbra menni át a csatorna hídon aztán balra végig az utcán (kis séta), bal kézre lesz egy Billy-Sandra nevű apartman és még azután lesz jobbra egy kis szűk út ahol ki van táblázva a beach! Napozóágyak is vannak de vigyázat a pénz szedő néni csak fél óra után jön és kifizetteti veled ha már ráraktad a törülköződ!!! Gyönyörű hely tényleg a gyerekek búvárkodtak is sőt egy nagyon szép kagylót is találtak!
Kedves Beatrix! A Dartis fok magán terület. Ebben az évben már nem engedi be a tulajdonos a látogatókat.
Nagy Mária Dátum: 2015-08-12 18:59:21
Horváth Györgyné írta ekkor: 2015-08-12 07:52:10
Kedves Mária, azt hiszem, még egyszer sem sikerült annyi érdeklődőt összetoborozni, hogy elindítsák ezt a programot. Mi pár éve próbálkoztunk egy ottani irodával, az első biztató benyomás után végül nem voltak teljesen korrektek, így kihagytuk. Viszont voltunk Albániában több napig egy másik utazás alkalmából, de ez a déli rész akkor kimaradt. Albániába azóta is visszavágyunk, úgyhogy azt javaslom, ha teheted, érdemes átmenni. Elég a kártyás személyi, nincs vízum és "belépési illeték", amit az utazási irodák előszeretettel igyekeznek rásózni a tájékozatlan turistákra. Üdv. és jó nyaralást.
Nagyon-nagyon köszi a jelentkezést, az idén végül is nem Korfut választottuk, Neos Marmarasba megyünk vissza másodszorra, de Korfu régi vágyam, s majd jövőre hamarabbi időpontra, mert most már csak szeptember végére volt a Clióban szabad hely - nekem az tetszik az apartmanok közül - s az időjárást akkor már bizonytalannak ítéltük. De nem adom én sem fel Albániát, de az úttal kapcsolatban reméltem, hogy az idegenvezető is szolgál azért némi információval, de ezidáig még nem jelzett nekem. Minden jót. smile Mária
Lingvai Beatrix Dátum: 2015-08-12 12:23:07
Kedves Grandkorfu Ági! Azt szeretném megkérdezni hogy ha a 3 kismalacnál lekanyarodunk és átmegyünk a hídon az már Perulades??? Csak mert van ott egy tábla amit nem sikerült megfejtenünk hogy útbaigazító vagy helységnév tábla?!!!! A választ előre is köszönöm!!! :-D