Szia! Ha esetleg a Clioról is írnál valamit, többen megköszönnénk!
Szia!
Szerintem a Garnd szállásai közül a legjobb.
Nagyon jó az elhelyezése, a központban van, de még sem zavaró az éjszakai élet.
Habár sokan jönnek azzal a témával, hogy "tengerpartra megyünk nyaralni, minek a medence", de bizony nagyon jó hogy van!
Mi a fsz. 1-ben voltunk, és nagyon jól éreztük magunkat. Egyedül az ággyal volt egy kis kivetni valóm, felettébb puha, valószínűleg már nagyon ki van feküdve, de ez is orvosolható, a szomszéd pl a harmadik éjszaka után bevitt egy napozóágyat és azon aludt.
Minden csak hozzáállás kérdése.
Persze voltak olyanok is akik házsártoskodtak minden egyes kis apróságon, de ennyi pénzért, szerintem tökéletes szállás.
Jó nyaralást! :)