Sziasztok! Rövid beszámoló a Lénáról: A rettegett tulaj valóban szörnyű természetű, csúnya nézésű, hangos alak, de aztán megtapasztaltuk, hogy ő ilyen és kész, akkor is, ha jó a kedve, akkor is, ha nem. Tulajdonképpen amiért morog, abban igaza is van, meg lehet szokni. A szobák tágasak, bár lehetnének praktikusabbak, de a célnak megfeleltek. A fürdőszoba nagyon kicsi és kényelmetlen. A medencéről azt gondoltuk, nem fontos, hogy legyen, de szuper volt, a nagy melegben használtuk is sokat. A bárban az árak irreálisan magasak, remélem majd alkalmazkodik a magyar vendégekhez, egyelőre egy Mythos pl. 5 euro, a szomszédos kisboltban pedig 1... Az elhelyezkedése nekünk tökéletes volt, viszonylag csendes, de mindenhez közel. Volt néhány apró bosszúságunk, ami a hazautazás pillanatában már el is felejtődött, összességében csodálatos, felejthetetlen nyaralásunk volt, még a buszon is kifogtuk a legjobb helyeket. Az egyetlen kifogásunk, hogy bár szúnyoghálóval van hirdetve az apartman, az nincsen, pedig rengeteg a szúnyog (is). A teraszajtónál csak egy sötétítő függöny van, ki-be járkálásnál (asztal székekkel csak ott van kint), szellőztetésnél dőltek be a szobába a szúnyogok, mindent bevetettünk ellenük, de így is agyon csíptek minket. Beszéltünk a tulajjal, elmondta miért van ez így, nem az ő hibája. Ez a dolog ott mindenkinek problémát jelentett. Ennek ellenére mi egy napja jöttünk haza, de máris hiányzik!