Kedves Nóra! Mi pár hét múlva megyünk a párommal a Clioba és érdekelne a konyha felszereltsége (kés,kanál,bögre,serpenyő...stb) van-e. Mit érdemes vinni? Köszönöm válaszod! Üdv: Szilvi :)
Szia Szilvi!
A konyha jól felszerelt, ahol mi laktunk ezek voltak: tányérok, poharak,bögrék, mindenféle evőeszköz, serpenyő, kisfazék és 2 nagyobb is, csöpögtető, hűtőszekrény, mikró, mosogató. :) Remélem segített!