(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Tóth Nóra Dátum: 2015-08-05 21:42:06
Erdős Szilvia írta ekkor: 2015-08-05 11:06:02
Kedves Nóra! Mi pár hét múlva megyünk a párommal a Clioba és érdekelne a konyha felszereltsége (kés,kanál,bögre,serpenyő...stb) van-e. Mit érdemes vinni? Köszönöm válaszod! Üdv: Szilvi :)
Szia Szilvi! A konyha jól felszerelt, ahol mi laktunk ezek voltak: tányérok, poharak,bögrék, mindenféle evőeszköz, serpenyő, kisfazék és 2 nagyobb is, csöpögtető, hűtőszekrény, mikró, mosogató. :) Remélem segített! smile
Czakó Tímea Dátum: 2015-08-05 20:40:14
Nagy Dániel írta ekkor: 2015-08-05 17:26:55
Kedve Grand Korfu Ági!Érdeklődnék,hogy Lourvos Apartmanban Van e szúnyogháló?Mi a 102 szobába megyünk.Elöre köszönöm a válaszát
Kedves Dani! Vigyetek magatokkal mindenféle szúnyog irtót és riasztó krémet is!!!!! És előre szólok, hogy ez nem a utazási iroda fekete foltja, de nagyon kell!!!!!! Sajnos :( :( :(
Nagy Dániel Dátum: 2015-08-05 17:26:55
Kedve Grand Korfu Ági!Érdeklődnék,hogy Lourvos Apartmanban Van e szúnyogháló?Mi a 102 szobába megyünk.Elöre köszönöm a válaszát
DiOm Dátum: 2015-08-05 14:58:51
Klára írta ekkor: 2015-07-27 13:47:04
Szia Dia! Először is gratulálok neked/nektek! Mi Szeptember 4-én megyünk. :) Bár csak ketten,de megbeszélem vele is ,hogy mennyünk el és "szurkoljunk" nektek. :) Sajnos én fodrászkodni és sminkelni elég amatőr szinten tudok,így nem biztos,hogy másban is a hasznodra tudnék lenni. Viszont ez egy nagyon jó kezdeményezés! :) Szép napot neked! :) Üdv. Klári :)
Keves Klari, koszi szepen. Megoldok mindent, ha eljosztok szurkolni es fotozni videozni, annak orulnek. Remelem jo lesz :) Koszonom, izgulok nagyon! smile
DiOm Dátum: 2015-08-05 14:57:08
Anett írta ekkor: 2015-08-02 11:06:55
Szia Dia! Gratulálok ;) Mi 4-én indulunk, így 10-én szívesen meglesünk titeket :) Fodrász, sminkes nem, de esküvőszervező vagyk, így ha másban kellene még segítség szólj ;) Anett
Kedves Anett, Koszonom, szuper. Szerintem minden ok lesz, fotozni es videozni kellene foleg, azt en nem tudok :D Orulnek ha eljonnetek. Udv Dia smile smile