(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Klopp Gyula Dátum: 2015-08-02 09:38:10
Veres Gabriella írta ekkor: 2015-07-31 17:44:00
Szia! Mi július 26-án érkeztünk haza Sidariból a Clió apartmanból. A Katarináról semmi rosszat nem hallottam, egy pár közös utas panaszkodott arra, hogy 3 szórakozóhely veszi körül, és éjszaka egy kicsit sok volt a 3 féle eltérő stílusú zene. A közvetlen tengerpart nem valami tiszta és szép, de ha béreltek autót (40 euró teljes biztosítással), robogót (15-25 euró, nincs cascó) vagy quadot (28 euró nincs cascó) nagyon szép helyeket lehet találni. Mi a BBQ hajókiránduláson vettünk részt, azt csak ajánlani tudom, mert nagyon-nagyon jó program. Sokan dicsérték még a sziget-túrát is, de mi az autóval tettük meg, mert sokkal több helyre eljutottunk így. Árak: 1 gombóc fagyi: 1,5-2 euró 6*1,5 l víz: 1,7 euró 1,5 l hűtött víz: 0,5 euró gyros kicsi: 2-2,5 euró gyros nagy: 6 euró Jó nyaralást! :)
Szia! Ha esetleg a Clioról is írnál valamit, többen megköszönnénk!
Veres Gabriella Dátum: 2015-07-31 17:44:00
Kiss Éva Judit írta ekkor: 2015-07-30 12:05:06
Sziasztok! Engem a katerina apartmanba utazók érdekelnének, akik aug 7-16ig lesznek ott. Az is érdekelne, hogy milyen eddigi IDEI tapasztalat volt itt. Programok milyenek, áraik, stb
Szia! Mi július 26-án érkeztünk haza Sidariból a Clió apartmanból. A Katarináról semmi rosszat nem hallottam, egy pár közös utas panaszkodott arra, hogy 3 szórakozóhely veszi körül, és éjszaka egy kicsit sok volt a 3 féle eltérő stílusú zene. A közvetlen tengerpart nem valami tiszta és szép, de ha béreltek autót (40 euró teljes biztosítással), robogót (15-25 euró, nincs cascó) vagy quadot (28 euró nincs cascó) nagyon szép helyeket lehet találni. Mi a BBQ hajókiránduláson vettünk részt, azt csak ajánlani tudom, mert nagyon-nagyon jó program. Sokan dicsérték még a sziget-túrát is, de mi az autóval tettük meg, mert sokkal több helyre eljutottunk így. Árak: 1 gombóc fagyi: 1,5-2 euró 6*1,5 l víz: 1,7 euró 1,5 l hűtött víz: 0,5 euró gyros kicsi: 2-2,5 euró gyros nagy: 6 euró Jó nyaralást! :)
Nagy Mariann Dátum: 2015-07-31 16:39:03
Sziasztok! A Katerina apartmannal kapcsolatban én is érdeklődnék, hogy kell -e kaucióval számolnunk? Ha igen mennyivel? Tavalyelőtt Sartiban kértek, de pl. tavaly Tolo-ban nem. Most mi egy 2 ágyas, illetve egy 3 ágyas szobát foglaltunk. Illetve a kompdíj is érdekelne, hogy az 1 főre mennyibe kerül összesen, tehát az oda-vissza úttal együtt? A segítséget, és a válaszokat előre is köszönöm! :)
Kiss Éva Judit Dátum: 2015-07-30 12:05:06
Sziasztok! Engem a katerina apartmanba utazók érdekelnének, akik aug 7-16ig lesznek ott. Az is érdekelne, hogy milyen eddigi IDEI tapasztalat volt itt. Programok milyenek, áraik, stb
Gulácsi Renáta Dátum: 2015-07-28 13:40:40
Kedves Fórumozok! Érdeklődnék, hogy a Louvros apartmanról van-e bárkinek bármilyen tapasztalata. Előre is köszönöm a válaszokat. Köszi Reni