(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Szepesi László Dátum: 2015-07-22 12:46:40
Kedves GRAND KORFU ÁGI! Érdeklődni szeretnék, hogy az ellátás boltokban, éttermekben stb. rendben van e Sidariban és a szigeten? Történt vagy várható áremelés a boltokban és a fakultatív programokban, kompdíjban? Vannak információi a le és visszautazás közben esetleges bármilyen problémáról, atrocitásról? Azért terhellek ezekkel a kérdésekkel, mert sajnos senki nem ír itt a fórumon a tapasztalatairól, élményeiről! Válaszodat előre is köszönöm!
Grand ÁGI Dátum: 2015-07-22 12:08:29
Szathmári Katalin írta ekkor: 2015-07-17 17:59:54
Kedves Ágnes! Érdeklődnék, hogy a Sofoklis apartman esetében az "egyszerű" apartman titulusba mi fér még bele? Pl. melegvíz ellátás folyamatossága, hűtő és rezsó működőképessége, teregetési lehetőség, szúnyogháló megléte azért ugye megoldott? Mi két hétre megyünk az A épület 1. szobájába, és nem szeretnénk meglepetéseket, hiszen Önök azt hirdetik, hogy nagy figyelmet fordítanak a szállásaikra. Divatos, modern bútorokat nem várunk ettől a szállástól, de hogy minden megfelelően használható legyen, megfelelően működjön, azt úgy gondolom igen. (Az ágynak a kényelmes pihenést kell szolgálnia, ez a fő funkciója, nem csak az, hogy legyen...) A folyamatosan javíttatjuk a tulajdonossal válasz helyett jobban örülnénk gondolom többen annak, ha azonnal javíttatnák a problémás dolgokat a tulajdonossal. Várom mielőbbi válaszát. Köszönettel. Katalin
Kedves Szathmári Katalin! A honlapunkon a 360 -as fotókon meg tudja nézni a Sofoklis A.1-es szobát. Az Ön által felsoroltak melegvíz folyamatossága, hűtő - rezsó működőképessége, teregetési lehetőség megoldott új kinyitható ruhaszárítók vannak, elhúzható szunyogháló van a teraszajtón. Divatos, modern bútorokat valóban nem lehet elvárni, mert a szigeten lévő apartmanházaknak a többsége a 80-as évek vége felé épültek. Az, hogy folyamatosan javíttatjuk a tulajdonossal, az azt jelenti hogy ami meghibásodik, (mert ilyen másik apartmanházban is előfordul) megjavíttatjuk, vagy kicseréltetjük a nap folyamán. Szeretettel várjuk Önöket Sidariban!
F. Judit Dátum: 2015-07-21 18:37:43
Szeretném megkérdezni, hogy a Clio apartman 2 ágyas szobában július 25-től mennyit kell fizetni a légkondiért. Köszönöm.
Szathmári Katalin Dátum: 2015-07-17 17:59:54
Kedves Ágnes! Érdeklődnék, hogy a Sofoklis apartman esetében az "egyszerű" apartman titulusba mi fér még bele? Pl. melegvíz ellátás folyamatossága, hűtő és rezsó működőképessége, teregetési lehetőség, szúnyogháló megléte azért ugye megoldott? Mi két hétre megyünk az A épület 1. szobájába, és nem szeretnénk meglepetéseket, hiszen Önök azt hirdetik, hogy nagy figyelmet fordítanak a szállásaikra. Divatos, modern bútorokat nem várunk ettől a szállástól, de hogy minden megfelelően használható legyen, megfelelően működjön, azt úgy gondolom igen. (Az ágynak a kényelmes pihenést kell szolgálnia, ez a fő funkciója, nem csak az, hogy legyen...) A folyamatosan javíttatjuk a tulajdonossal válasz helyett jobban örülnénk gondolom többen annak, ha azonnal javíttatnák a problémás dolgokat a tulajdonossal. Várom mielőbbi válaszát. Köszönettel. Katalin
Váradi Zoltán Dátum: 2015-07-17 17:15:28
Kedves Ági! Szerintem elég nagy különbség van az "nagyon egyszerű" és a lelakott - igénytelen szó között. Miközben ugyan azzal az árral kínáljátok, mint a medencés apartmanokat. Én már nem egyszer vettem igénybe pl Erdélyi egyszerű kifejezéssel megjelölt szobákat, ami azt jelentette, hogy ágy frissen mosott ágyneművel és kényelmes ággyal, plusz egy asztal és két szék a szobában, ami soha nem volt egyenlő az igénytelenséggel. A működésbeli hiányosságok pedig szerintem már a májusi átadásnál is ott voltak, nem hinném, hogy azóta feküdték és törték rommá az ágyat. Vagy talán szezon közben fogja kicserélni a matracokat a tulajdonos? Én elhiszem, hogy egyre nehezebb kibérelni az apartmanokat a nagy kereslet miatt, de azért szem előtt kellene tartani az utasok kényelmét is, a jó hírnévről már nem is beszélve. Sajnálom, de mi tavaly voltunk a Lénában és azóta is úgy gondoljuk, hogy soha többet Léna. Nem Korfuban csalódtunk, de legközelebb talán más utazási iroda által ajánlott apartmanok közűl fogunk választani. Mert szerintünk az apartman és a hozzá kapcsolódó tulajdonos személyi magatartás közvetlenül számon kérhető lenne a kibérelő utazási irodával szemben. Vissza olvasva a mások által megélt élményeket is, hát...........