Kedves Grand Ági!
Segíts kérlek abban, hogy melyik apartmanban marad meg feltöltve utolsó turnusban is garantáltan a medence?? Nem szeretnénk pórul járni, ha esetleg a tenger októberben nagyon hideg lenne. A tavalyi utolsó turnusnak milyen ideje volt, mi a tapasztalatod? Akkor lenne a szülinapom, tavaly Pargán voltunk Veletek utolsó turnussal, jó volt, szép időnk volt... Köszi, Ági
Kedves Ágnes! Az utolsó turnusig a medencék feltöltve maradnak amennyiben viszont csökken a nappali hőmérséklet, akkor a víze lehet hidegebb. A medencék nem fűthetőek. Tavaly a legutolsó turnus elmaradt, nappal meleg volt, de estére már lehűlt a levegő. Azt, hogy októberben milyen idő várható azt nehéz lenne megjósolni, bízunk benne hogy kellemes későnyári idő lesz, és tudtok majd fürdeni, és kirándulgatni is. Szeretettel várunk Sidariban!!