(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2015-07-17 09:59:42
Enit Ses írta ekkor: 2015-07-15 13:15:14
Jó lenne olvasni erről mi a véleménye GRAND KORFU ÁGI-nak? Ha a Grand tud róla, gondolom tesz valamit a helyzet javulására.....
Kedves Enit SES! Tudjuk, hogy nagyon egyszerű az apartman - ezt írtuk a katalógusban is- de azért vettük ki mert jó a pozíciója (tenget felé néző) és az ára, a működésbeli hiányosságokat pedig folyamatosan javíttatjuk a tulajdonossal.
Enit Ses Dátum: 2015-07-15 13:15:14
Jó lenne olvasni erről mi a véleménye GRAND KORFU ÁGI-nak? Ha a Grand tud róla, gondolom tesz valamit a helyzet javulására.....
Sztupkay Alexandra Dátum: 2015-07-14 19:02:31
iliani írta ekkor: 2015-07-14 18:44:43
Szia ENIT! Itt a csak a Sofoklis B épületéról van szó.Öt szoba van és a szomszédok véleménye ugyan ez volt.
Sajnos mi is a B épületbe foglaltuk mindannyian, ezért ez most nagyon elkeserít :(
iliani Dátum: 2015-07-14 18:44:43
Enit Ses írta ekkor: 2015-07-12 10:33:49
Olvastam számomra egy szomorú hírt az alábbit: Ani Illésné · Szegedi Tudományegyetem Kedves iroda! Most érkeztünk haza Sidariból jól éreztük magunkat a sofőrök türelmesek és segítő készek az idegen vezetők is mindent megtettek ami rajtuk állt.A szállás viszont a Sofoklis apartman B épületében egyszerűen borzalmas,koszos lepukkant kis lyuk.A matracokból a rugó teljesen ki van feküdve a plédet kellett ráteríteni,hogy egyáltalán feküdni lehessen rajta így azonban nem maradt takaró ami a hűvös éjszakában elég kellemetlen.Ilyen neves iroda több figyelmet fordíthatna rá milyen szállást értékesít. Válasz · · június 29., 12:10 Mások is ezt tapasztalták? Én is idekaptam szállást és bizony 100 kg felett vagyok, ha annyira rossz az ágy, akkor én is nagyon megjárhatom?!
Szia ENIT! Itt a csak a Sofoklis B épületéról van szó.Öt szoba van és a szomszédok véleménye ugyan ez volt.
Sztupkay Alexandra Dátum: 2015-07-14 13:19:17
Én is szeretném megtudni, hogy a Sofokolis apartmanban tényleg ilyen rossz a helyzet? Aki volt már ott kérem szépen írja meg, hogy milyenek a körülmények! Előre is köszönöm!