Olvastam számomra egy szomorú hírt az alábbit:
Ani Illésné · Szegedi Tudományegyetem
Kedves iroda! Most érkeztünk haza Sidariból jól éreztük magunkat a sofőrök türelmesek és segítő készek az idegen vezetők is mindent megtettek ami rajtuk állt.A szállás viszont a Sofoklis apartman B épületében egyszerűen borzalmas,koszos lepukkant kis lyuk.A matracokból a rugó teljesen ki van feküdve a plédet kellett ráteríteni,hogy egyáltalán feküdni lehessen rajta így azonban nem maradt takaró ami a hűvös éjszakában elég kellemetlen.Ilyen neves iroda több figyelmet fordíthatna rá milyen szállást értékesít.
Válasz · · június 29., 12:10
Mások is ezt tapasztalták? Én is idekaptam szállást és bizony 100 kg felett vagyok, ha annyira rossz az ágy, akkor én is nagyon megjárhatom?!
Szia ENIT! Itt a csak a Sofoklis B épületéról van szó.Öt szoba van és a szomszédok véleménye ugyan ez volt.