Hát ez hatalmas elképzelés!
10 busznyi utas egy mekiben, gondolom adnak rá egy egész órát, mert tömeg lesz, mivel egy meki mosdó és étkezési lehetőség nem hasonlítható össze egy tesco-val.
Teljes mértékben egyetértek! Tavaly volt szerencsénk egy ilyen mosdó-étkező használathoz, 2 busz utasai tudtak 25 perc pihenő alatt úgy használni a mellékhelyiséget, "mint a villám", az úgynevezett "ajtónállók" senkit nem engedtek be a mosdóba rajtunk-, utasokon kívül, de sajnos így sem sikerült mindannyiunknak lerendezni a dolgát - értem itt az összes parkolóban levő busz utasait, mert persze, mikor mi megálltunk, már 6 busz is ott áll-, és ugyan ez vonatkozott a mekiben levő csapatra is, úgy, hogy gondolom, ez idén sem lesz másként.