(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Pamacs Dátum: 2015-05-25 20:21:43
Kovács András írta ekkor: 2015-05-25 01:37:57
Hát ez hatalmas elképzelés! 10 busznyi utas egy mekiben, gondolom adnak rá egy egész órát, mert tömeg lesz, mivel egy meki mosdó és étkezési lehetőség nem hasonlítható össze egy tesco-val.
Teljes mértékben egyetértek! Tavaly volt szerencsénk egy ilyen mosdó-étkező használathoz, 2 busz utasai tudtak 25 perc pihenő alatt úgy használni a mellékhelyiséget, "mint a villám", az úgynevezett "ajtónállók" senkit nem engedtek be a mosdóba rajtunk-, utasokon kívül, de sajnos így sem sikerült mindannyiunknak lerendezni a dolgát - értem itt az összes parkolóban levő busz utasait, mert persze, mikor mi megálltunk, már 6 busz is ott áll-, és ugyan ez vonatkozott a mekiben levő csapatra is, úgy, hogy gondolom, ez idén sem lesz másként.
Kovács Sándor Dátum: 2015-05-25 12:53:56
Kovács András írta ekkor: 2015-05-25 01:37:57
Hát ez hatalmas elképzelés! 10 busznyi utas egy mekiben, gondolom adnak rá egy egész órát, mert tömeg lesz, mivel egy meki mosdó és étkezési lehetőség nem hasonlítható össze egy tesco-val.
András, esetleg meg lehetne győzni a kormányt, hogy mégis legyenek nyitva vasárnap a nagyobb üzletek... De mondjon jobb ötletet. smile
Orsós József Dátum: 2015-05-25 10:36:52
Baddi írta ekkor: 2015-05-12 14:14:26
CSaba sajnos mi később mennénk kocsival, de ha nem okoz problémát, privát mailt cserélhetnénk, ha van bármi amire érdems figyelni útközben érdekelne a tapasztalataitok. Pl. Macedonia üzemanyagár, kompjegy ára. és vagy Te milyen útvonalon közlekedsz. ilyesmi, csak amit fontosnak tartanál kiemelni, nem túlzottan zaklatnálak :) Köszi ha...
Csatlakoznék az elöttem szólohoz.Mi is késöbb megyünk sajnos/aug.-ban,de infokat én is szívesen fogadnék. Előre is köszönöm a segítséget!
Kovács András Dátum: 2015-05-25 01:37:57
Grand ÁGI írta ekkor: 2015-05-24 21:10:09
Kedves Beatrix! Igen, ugyanúgy a Tescó parkolóban lesz az átszállás Szegeden a hazafelé úton is. A TESCO-val szemben a főút túloldalán lévő Mc Donald's étteremben is lehet étkezni, és használható a mellékhelyisége is.
Hát ez hatalmas elképzelés! 10 busznyi utas egy mekiben, gondolom adnak rá egy egész órát, mert tömeg lesz, mivel egy meki mosdó és étkezési lehetőség nem hasonlítható össze egy tesco-val.
Grand ÁGI Dátum: 2015-05-24 21:10:09
Lingvai Beatrix írta ekkor: 2015-05-23 14:38:05
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék hogy van e már valami elképzelés hogy hazafele hol fog történni az átszállás Szegeden? Ugyanúgy a Tesco parkolóban? Ha igen van e lehetőség a közelben valahol enni és mosdót használni???
Kedves Beatrix! Igen, ugyanúgy a Tescó parkolóban lesz az átszállás Szegeden a hazafelé úton is. A TESCO-val szemben a főút túloldalán lévő Mc Donald's étteremben is lehet étkezni, és használható a mellékhelyisége is.