Kedves Dorottya! Van quad bérlési lehetőség, azonban fel szeretném hívni a figyelmeteket arra, hogy amikor megkötitek az utasbiztosítást, az adott biztosítótársaság feltételeit elolvasva az extrém sport tevékenységre is legyen a biztosításotokon belül fedezet. A quad extrém sportnak minősül, így a biztosításon belül külön kiegészítőként kell kérnetek, amennyiben súlyosabb balesetet szenvednétek és ez nem szerepel a biztosításotokban, a biztosító nem fizeti ki az orvosi, vagy korházi ellátást. (Sajnos erre tavaly már volt példa, ezért említettem nem pedig elrettentésnek :) ) Kellemes nyaralást kívánunk nektek, és várunk szeretettel Korfun!!!
Kedves Dóri!
Mi is ugyanebben az időpontban megyünk, tehát nagy valószínűséggel találkozunk is :), de mi egy héttel tovább maradunk. Mindenképp legyen jogsi és személyi nálatok, mert anélkül nem tudtok bérelni qadot. Mi egy kétszemélyes mopedet szeretnénk majd bérelni több napra, mert mindenképp szeretnénk bebarangolni a szigetet.
Üdv: Gál György Sátoraljaújhely
(facebook-on, ha gondolod tudunk szervezkedni :) )