(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

DiOm Dátum: 2015-05-23 22:06:11
Kedves Mindenki. Szeptember masodik heteben szeretnenk toborozni villlameskuvohoz tanukat, segitoket. Akiknek lenne kedve videozni fotozni, menyasszonyra ruhat raadni, fodraszkodni, sminkelni illetve csaladiasabb hangulatot varazsolni nekunk Korfun. Varom a jelentkezoket smile DiOm
Lingvai Beatrix Dátum: 2015-05-23 14:38:05
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék hogy van e már valami elképzelés hogy hazafele hol fog történni az átszállás Szegeden? Ugyanúgy a Tesco parkolóban? Ha igen van e lehetőség a közelben valahol enni és mosdót használni???
Gál György Dátum: 2015-05-22 19:40:13
Grand ÁGI írta ekkor: 2015-05-21 09:40:41
Kedves Dorottya! Van quad bérlési lehetőség, azonban fel szeretném hívni a figyelmeteket arra, hogy amikor megkötitek az utasbiztosítást, az adott biztosítótársaság feltételeit elolvasva az extrém sport tevékenységre is legyen a biztosításotokon belül fedezet. A quad extrém sportnak minősül, így a biztosításon belül külön kiegészítőként kell kérnetek, amennyiben súlyosabb balesetet szenvednétek és ez nem szerepel a biztosításotokban, a biztosító nem fizeti ki az orvosi, vagy korházi ellátást. (Sajnos erre tavaly már volt példa, ezért említettem nem pedig elrettentésnek :) ) Kellemes nyaralást kívánunk nektek, és várunk szeretettel Korfun!!!
Kedves Dóri! Mi is ugyanebben az időpontban megyünk, tehát nagy valószínűséggel találkozunk is :), de mi egy héttel tovább maradunk. Mindenképp legyen jogsi és személyi nálatok, mert anélkül nem tudtok bérelni qadot. Mi egy kétszemélyes mopedet szeretnénk majd bérelni több napra, mert mindenképp szeretnénk bebarangolni a szigetet. Üdv: Gál György Sátoraljaújhely (facebook-on, ha gondolod tudunk szervezkedni :) )
Grand ÁGI Dátum: 2015-05-21 09:40:41
Weibl Dorottya írta ekkor: 2015-05-20 20:26:46
Kedves GrandTours! Mi először megyünk Korfu szigetére augusztus 15-22-ig. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőség quad-ot bérelni, hogy a buszos szigettúra után magunk is felfedezhessük a szigetet? Köszönöm! Dóri
Kedves Dorottya! Van quad bérlési lehetőség, azonban fel szeretném hívni a figyelmeteket arra, hogy amikor megkötitek az utasbiztosítást, az adott biztosítótársaság feltételeit elolvasva az extrém sport tevékenységre is legyen a biztosításotokon belül fedezet. A quad extrém sportnak minősül, így a biztosításon belül külön kiegészítőként kell kérnetek, amennyiben súlyosabb balesetet szenvednétek és ez nem szerepel a biztosításotokban, a biztosító nem fizeti ki az orvosi, vagy korházi ellátást. (Sajnos erre tavaly már volt példa, ezért említettem nem pedig elrettentésnek :) ) Kellemes nyaralást kívánunk nektek, és várunk szeretettel Korfun!!!
Flaskone K.Zsuzsa Dátum: 2015-05-20 21:28:41
Baddi írta ekkor: 2015-05-12 14:12:03
Szia, én többször jártam korfun, neten autóbérlésre rákerestem, és ha nem tudsz angolul google fordítóval egyszerű mondatokat írva levelet írsz nekik és kész. a reptéren is van kölcsönző, jobb előre lefoglalni a kocsit olcsóbb is lehet. nekem volt, hogy nem a reptérre kértem pl. hanem Paleokastrisába a szállodához és hajnal 2-re kihozták, sőt várt is rám az átadó, mert késtünk. szóval lazán kezelik simán megodlják ezt, ah lebeszéled :) segítőkészenk, nem problémázósak :)
Szia! Köszönöm szépen a segítséget, még átgondolom,hogy mi lesz a legjobb;)