Más már írt jobb ötletet az üzenőfalra:
A pláza parkolójában elférnek a buszok, van mosdó és étkezési lehetőség.
Ennek a mekis dolognak az lesz a következménye, hogy a Szegeden eltöltött idő a többszörösére fog nőni, aminek biztosan sokan nem fognak örülni.
Ez a pálázás dolog szerintem sokunknak elfogadható lenne, igaz, nekünk-, utasoknak meg nincs beleszólásunk.
Csak egy visszaemlékezés: 30 éve utazom busszal külföldre, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Eddig minden évben-, még tavaly is, volt az autóbuszon mosdó, de még soha egyetlen egy alkalommal sem használtuk, beleértve a családomat is, azonban megnyugtató volt, hogy egyáltalán ott van, akár "semmidolog", akár kisdolog", akár mondjuk gyermek esetén hányásosdolog" lett volna. Idén lesz az első olyan út, amikor nem lesz a buszon mosdó, hát én már most görcsölök, ha rágondolok. Talán a tudatalattim dolgozik.
Lehet, hogy csak én vagyok ezzel így, középkorúan, de hát ez vagyok én.
Ez csak egy kis eszmefuttatás akart lenni, hangos gondolkodás.