Nem biztos, hogy a plaza beengedi a buszos utasokat a mosdóba. Nem lehet több száz utas kedvére tenni, egyik azt kéri legyen idő mosdóra, evésre, vásárlásra, másik utas azt kéri hamar induljunk tovább - miért kell ennyit várni. Mindenki tudja, amikor jelentkezik, hogy milyen feltételek, körülmények vannak. Ha nem felel meg, akkor nem kell befizetni az utazást. Nyilván a Grand amit tud megtesz, hogy minél gördülékenyebben menjenek a dolgok.
Egyébként meg kívánok mindenkinek jó utat, jó nyaralást. Györkiné
Persze, semmi se biztos..... Ahogy a mekit meg tudta kérni erre az iroda, úgy a plázát is meg tudná, ha akarná.
Amúgy meg a plázában ingyenes a mosdó használata. Az, hogy az iroda biztosítja, hogy olyan helyen, ahol a többi pihenőhelyhez képest viszonylag többet áll a busz - ott legyen mosdó szerintem nem az utasoknak a kedvére tétele, hanem alap. Semmi gond sincs a mekivel, csak a távolság és a mosdó mérete miatt biztosan jóval tovább fog tartani.....és igen, a Grand nyilván mindent megtesz.....ez így most pont gördülékeny...