Sziasztok!
Mi kértünk ajánlatot autóbérlésre, 60 euróért kaptunk 1 napra, üzemanyag annyi van benne, hogy a pár km-re levő benzinkúthoz el tudjunk vele menni, ott tankolunk - hogy mennyit azt nem tudjuk -, de arra figyeljünk, hogy amikor visszaadjuk az autót, mindenképpen kell benne hagyni min. 3 l-t, mint amivel mi is megkapjuk. Amikor megkérdeztük, hogy mennyit fogyaszt az autó, ezt válaszolták: mindenkinek a vezetési stílusától függ -, vagyis nem jutottunk előbbre, továbbá azt sem tudjuk, hogy mennyit fogunk autózni, de ez szerintem ezzel jár, ha több üzemanyag marad az autóba amikor visszaadjuk, mint a kötelező min.mennyiség, akkor a következő bérlőnek legalább valamivel több marad.