Kedves Beatrix! Mi háromszor jártunk Görögországban busszal, az idén 4. alkalommal Korfu az uticél, de sosem okozott problémát A 3-4 órás pihenő, pedig első utunkon a kisebbik lányunk 5 éves volt és sokat iszik. Ha lenne is wc az ilyen buszokon, belegondolni is szörnyű, hogy milyen lenne ha 30 órán keresztül 84 fő használná. Gondolom nem kell részleteznem mire gondolok itt. Egyébként mivel a buszok természetesen légkondicionáltak alap esetben nem kívánja az ember nagyon a folyadékot. Persze vannak olyan emberek akiknek más az egészségi állapota ezért nem bírják ki a 3-4 órát. Sajnos nekik nem való a buszos utazás. Tehát mindezzel azt szerettem volna mondani hogy egy átlagos embernek nem jelent problémát az ilyen utazás. Remélem tudtam segíteni a döndöntésben!
Jaj! Ezt nem is akarom tudni! Tényleg nem lehet a wc-re elmenni a buszon? Illetve 3-4 óránként megáll a busz és akkor ott lehet menni wc-re? Segítsetek, kérlek, hogy akkor most ezeken a drága buszokon, ahol légkondi is van, hogan van megoldva a WC-zés?