(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Kiss Éva Judit Dátum: 2015-05-09 10:02:04
Lingvai Beatrix írta ekkor: 2015-02-25 12:22:35
Kedves Beatrix! Mi háromszor jártunk Görögországban busszal, az idén 4. alkalommal Korfu az uticél, de sosem okozott problémát A 3-4 órás pihenő, pedig első utunkon a kisebbik lányunk 5 éves volt és sokat iszik. Ha lenne is wc az ilyen buszokon, belegondolni is szörnyű, hogy milyen lenne ha 30 órán keresztül 84 fő használná. Gondolom nem kell részleteznem mire gondolok itt. Egyébként mivel a buszok természetesen légkondicionáltak alap esetben nem kívánja az ember nagyon a folyadékot. Persze vannak olyan emberek akiknek más az egészségi állapota ezért nem bírják ki a 3-4 órát. Sajnos nekik nem való a buszos utazás. Tehát mindezzel azt szerettem volna mondani hogy egy átlagos embernek nem jelent problémát az ilyen utazás. Remélem tudtam segíteni a döndöntésben!
Jaj! Ezt nem is akarom tudni! Tényleg nem lehet a wc-re elmenni a buszon? Illetve 3-4 óránként megáll a busz és akkor ott lehet menni wc-re? Segítsetek, kérlek, hogy akkor most ezeken a drága buszokon, ahol légkondi is van, hogan van megoldva a WC-zés? smile
Kiss Éva Judit Dátum: 2015-05-09 09:50:32
Jaj! Elfelejtettem írni aug 8-16ig leszünk Sidarin
Kiss Éva Judit Dátum: 2015-05-09 09:49:24
Sziasztok! Nagyon érdekelne, hogy a TESCO, miután zárva van vasárnap, mit lehet csinálni azalatt a 2-4 órás várakozás alatt a visszafelé úton vasárnap, vagy bármikor amikor várakozunk egymásra? Sok jó ötletet várok. Kártyaparti? Activity vagy egyéb társas szórakozás? Mi a Katherina apartmanban leszünk. Esetleg felvenné velem a kapcsolatot valaki aki szintén ott lesz elszállásolva? [email protected] Köszi a válaszokat előre is! smile
Elekes Patrik Dátum: 2015-05-06 19:24:31
Nagy Dániel írta ekkor: 2015-05-06 09:08:33
Hello! mi megyünk Augusztus 15-22-ig busszal de mi Szegeden szálunk fel és 3 vagyunk.Igaz mi a Lourvos apartmanba megyünk.várjuk nagyon mi is.Párom fia most jön elsőnek ki.De ha van kedvetek összefuthatunk kint.
Helló! megbeszélhetjük, ez az e-mail címem: [email protected] vagy ha gondolod be jelölhetsz facebookon.
Nagy Dániel Dátum: 2015-05-06 09:08:33
Elekes Patrik írta ekkor: 2015-05-04 22:59:19
Sziasztok! Érdeklődnék, van-e esetleg valaki, aki augusztus 15-től jönne,buszos utazással Békéscsabáról vagy más városból, a Lena apartmanba? :) Mi már nagyon várjuk! :) (fiatal pár vagyunk)
Hello! mi megyünk Augusztus 15-22-ig busszal de mi Szegeden szálunk fel és 3 vagyunk.Igaz mi a Lourvos apartmanba megyünk.várjuk nagyon mi is.Párom fia most jön elsőnek ki.De ha van kedvetek összefuthatunk kint.