(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand Andi Dátum: 2015-04-29 15:11:34
Nagy Mariann írta ekkor: 2015-04-14 20:26:54
Sziasztok! Online foglaltam, és a visszaigazoló e-mailben ezt írták: Útlemondás biztosítás: igen Törzsutas kedvezmény: igen Kuponakció: nem Mi az a kuponakció? A kedvezmények rovatban nem írnak róla semmit. Ez mire vonatkozik, tudja valaki? Előre is köszi...:) Mariann
Kedves Mariann! A kuponakció egy időszakosan meghirdetett kedvezmény volt, ami már most nem érvényes, ezért nem talált róla információt.
Horváth Csaba Dátum: 2015-04-29 07:55:08
Sziasztok fórumozók!Július 11-én megyünk autóval Sidariba,és keresünk olyan autós családokat vagy barátokat akik ebben az időpontban indulnak tompai határátlépéssel.
M. Petra Dátum: 2015-04-26 14:53:16
Sziasztok! Érdeklődnék, van-e esetleg valaki, aki szeptember 5-től jönne,buszos utazással, a Clio apartmanba? :) Mi már nagyon várjuk! :)
Kalimera Dátum: 2015-04-22 20:24:27
Baddi írta ekkor: 2015-04-01 21:41:41
Sziasztok egyénileg utaznék a barátnőmmel. Aug. 14 péntek esti késő délutáni indulással. van akit érdekelne 2 fő szabad hely? 20 ezer/fő/ az oda-vissza út. az út így kb. 16 órás kényelmes megállásokkal tarkíthatjuk. és a visszaút 21.én, vagy 22-én késő délután megbeszélés kérdése. az esti üres pályákat kihasználva.
Szia, irj mar legyszi bovebb infot a [email protected] cimre! Pl. honnan indultok, stb. :-)
Nagy Mariann Dátum: 2015-04-14 20:26:54
Sziasztok! Online foglaltam, és a visszaigazoló e-mailben ezt írták: Útlemondás biztosítás: igen Törzsutas kedvezmény: igen Kuponakció: nem Mi az a kuponakció? A kedvezmények rovatban nem írnak róla semmit. Ez mire vonatkozik, tudja valaki? Előre is köszi...:) Mariann