Sziasztok! A családommal júniusban szeretnénk menni Sidariba. A Katerina apartmant néztük ki félpanzióval a szomszédos Paradise (ha jól emlékszem) étteremben. Több kérdésem is van: Mi a véleményetek erről az apartmanról? Június második felében hány C fokos a tenger? A félpanzió elég bőséges? A tengerparton kb mennyit kell fizetni a napágyakért, napernyőkért? Mindig van elég hely a parton vagy korán kell menni? A boltokban hasonlóak az árak, mint itthon? Előre is köszönöm a segítséget :)
Szia!
Mi 3 éve voltunk a Katerina apartmanban , és nagyon tetszett ,semmi baj nem volt a szállással. Minikonyha van ,fürdő wc-vel. Sajnos nincs zuhany függöny, de nagy átlagban sehol, de ez nem túl nagy probléma van felmosó. A teraszon vannak kinn a székek, ott lehet reggelente reggelizni. Mi önellátósok voltunk, de nem hallottunk panaszt a félpanziósoktól. A tengerparton, ha napágyat szeretnél , mindenképp olyan helyen, ami mögött bár van, mert ott 1 üdítő ellenében egész nap a tiéd a napágy, ha nem ott foglaltok akkor jön az emberke és sokkal többet kell fizetni. A tengerpart annyira hosszú , hogy mindig van hely, de ha szeretnél árnyékos helyet , minél előbb kikell menni.Mi szeptember első hetében voltunk, még akkor is forróság volt, úgy hogy nektek júniusban is jó időtök lesz.A bolti árak nem túl drágák, de ha kimentek az idegenvezető úgy is elmondja hova menjetek vásárolni.A cola kb ugyan annyi mint itthon, a gyros 2 euro, szóval nem sokkal drágább mint Siófok nyáron. Érdemes autót bérelni és körbe járni a szigetet csodás tengerpart részek vannak még.
Szuper nyaralást nektek és sok napsütést. :)