Sziasztok ismét! Tudnátok mondani nekem hozzávetőleges árakat azzal kapcsolatban, hogy éttermekben, tavernákban, árusoknál milyen árakban lehet venni helyi ételeket? Mert nyilván kipróbálnánk ezt azt, nem csak boltban vennénk ebédnek, vacsinak valót, gondolom azokban sem olyan drágák ezek. Próbálom kitalálni a költőpénz tól-ig határát, mert akkor úgy spórolgatunk párommal. Úgy néz ki, hogy mostanában le is foglaljuk az egyik szobát a Sofoklis apartmanban, Sidarin

Előre is köszi a választ!!
Szia! Mi 2013-ban voltunk Sidariban, minden nap étteremben vacsiztunk, ebédre is általában gyrost ettünk, tehát csak reggelit ettünk az apartmanban, nem főztünk egyáltalán és minden finomat amit csak megkívántunk megvettünk magunknak, így ketten a Párommal 600 eurót költöttünk. De ebben benne volt két fakultatív program ára, belépők, ajándék vásárlás is. Tavaly is görögben voltunk, és tavaly is elég volt a 600 euró. Az éttermi árakról annyit, hogy egy alkalommal ketten mindig kijöttünk 20 euróból, abban pedig már friss narancslé is volt ital gyanánt. Azt gondolom, hogy amit Timi írt, a 20 euró/fő/nap reális az étkezésre, sőt, még ebbe bőven belefér süti, édesség, palacsinta, fagyi vagy frappé is. Jó nyaralást!