(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Erdős Szilvia Dátum: 2015-02-17 10:17:18
Na, hát csak megfogadtuk a tanácsotokat és átkérettem magunkat a Clióba! :) Múltkor úgy néztem, hogy csak a földszinten volt szabad hely aug. utolsó hete és szept. első hete körül és oda nem szerettünk volna foglalni, de most láttam, h üres az egyik emeleti 2 férőhelyes és le is csaptam rá! :D Köszi a tanácsot mindenkinek! ;)
Czakó Tímea Dátum: 2015-02-14 19:42:56
Dimitrov Éva írta ekkor: 2015-02-14 19:25:24
Kedves Szilvi! Bocsánat hogy beleszólok, de én mindenképpen a Cliot ajánlanám, főleg nászút esetén. Ha visszaolvasol, többen panaszkodtak a Léna szállásadóira. Én a Clióban nyaraltam, és mivel még van ott is bőven hely erre az időpontra, az iroda biztosan segít a változtatásban. Nagyon jó helyen van és a szállásadók nagyon segítőkészek...
Én is bocsi, ahogy Éva tette, de ha már tényleg ennyire volt keret, hogy Sidari akkor inkább a CLIO mint a LÉNA!!!!
Dimitrov Éva Dátum: 2015-02-14 19:25:24
Erdős Szilvia írta ekkor: 2015-02-13 17:33:16
Hát végül előrébb hoztuk a nyaralást (nászutunk :) ) aug 29-szept 5ig és a Léna lett a Clio helyett. smile smile De már nagyon várjuk!! smile
Kedves Szilvi! Bocsánat hogy beleszólok, de én mindenképpen a Cliot ajánlanám, főleg nászút esetén. Ha visszaolvasol, többen panaszkodtak a Léna szállásadóira. Én a Clióban nyaraltam, és mivel még van ott is bőven hely erre az időpontra, az iroda biztosan segít a változtatásban. Nagyon jó helyen van és a szállásadók nagyon segítőkészek...
Erdős Szilvia Dátum: 2015-02-13 17:33:16
Hát végül előrébb hoztuk a nyaralást (nászutunk :) ) aug 29-szept 5ig és a Léna lett a Clio helyett. smile smile De már nagyon várjuk!! smile
Erdős Szilvia Dátum: 2015-02-12 17:20:05
Veronika írta ekkor: 2015-02-10 15:29:53
Szia! Az apartmanról nem tudok infóval szolgálni, azonban 2013-ban szeptember közepén voltunk Sidariban és csodás jó idő volt, 30-32 fok, napsütés, egy napon esett az eső délelőtt, de azután kisütött a nap és ragyogó idő volt. Minden taverna, bolt, üzlet nyitva van, sokan nyaralnak még akkor, tehát ugyan úgy bármit ki tudtok próbálni, mintha szezon közepén mennétek. Este esetleg már kell egy vékony pulcsi, de ez sem biztos, mi nem fáztunk, nyári ruhákban voltunk este 10-kor is. Én úgy gondolom, hogy jó idő lesz szeptemberben, de teljes bizonyossággal ezt nem lehet megjósolni, beüthet egy-két esős nap. Jó nyaralást, üdv! V. smile
Köszönöm az infókat!