Kedves Szilvi!
Bocsánat hogy beleszólok, de én mindenképpen a Cliot ajánlanám, főleg nászút esetén. Ha visszaolvasol, többen panaszkodtak a Léna szállásadóira. Én a Clióban nyaraltam, és mivel még van ott is bőven hely erre az időpontra, az iroda biztosan segít a változtatásban. Nagyon jó helyen van és a szállásadók nagyon segítőkészek...
Én is bocsi, ahogy Éva tette, de ha már tényleg ennyire volt keret, hogy Sidari akkor inkább a CLIO mint a LÉNA!!!!