Sziasztok! A párommal szeptember közepén szeretnénk menni Sidariba a Clio apartmanba. Vélemény az apartmanról?! Meg érdekelne az is, hogy kinek mi a tapasztalata/véleménye a szeptember közepi nyaralásról?! (időjárás,medence működik-e,tavernák nyitva vannak-e mind...stb) Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv: Szilvi
Szia! Az apartmanról nem tudok infóval szolgálni, azonban 2013-ban szeptember közepén voltunk Sidariban és csodás jó idő volt, 30-32 fok, napsütés, egy napon esett az eső délelőtt, de azután kisütött a nap és ragyogó idő volt. Minden taverna, bolt, üzlet nyitva van, sokan nyaralnak még akkor, tehát ugyan úgy bármit ki tudtok próbálni, mintha szezon közepén mennétek. Este esetleg már kell egy vékony pulcsi, de ez sem biztos, mi nem fáztunk, nyári ruhákban voltunk este 10-kor is. Én úgy gondolom, hogy jó idő lesz szeptemberben, de teljes bizonyossággal ezt nem lehet megjósolni, beüthet egy-két esős nap. Jó nyaralást, üdv! V.