(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Erdős Szilvia Dátum: 2015-02-12 17:19:36
Varga Istvánné írta ekkor: 2015-02-10 17:25:28
Kedves Szilvia! Mi 2011-ben voltunk A Clioban , igaz juliusban. Jó apartman, tiszta medencével. Mi az emeleten a legvégén voltunk a 10-es szobában ami 2 ágyas. Fagyasztós hűtő van, egyszerű, de tiszta. Jobbak azok a szobák ami a medence végénél van, mert van a Clio mellett egy hotel is ahol minden este élő zene van. De nem zavart bennünket. Este 7-ig lehet fürödni a medencében, utána takaritják. Üdv. Vargáné.
Köszönöm az infókat!
Molnár Lilla Dátum: 2015-02-11 19:33:36
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani hogy a Clio apartmanban a szobákban van-e wifi?? Köszönöm
Kóber Anita Dátum: 2015-02-10 20:37:58
Sziasztok :) Gondolom itt is -mint mondjuk Nei Poriban vagy Sartin- fogyasztás fejében használhatók a nyugágyak és a napernyők a tengerparton. Esetleg pár árat írnátok nekem (éttermek, tavernák) Melyik apartmant ajánlanátok ? Köszönöm előre is a segítséget! smile smile
Varga Istvánné Dátum: 2015-02-10 17:25:28
Erdős Szilvia írta ekkor: 2015-02-10 13:29:08
Sziasztok! A párommal szeptember közepén szeretnénk menni Sidariba a Clio apartmanba. Vélemény az apartmanról?! Meg érdekelne az is, hogy kinek mi a tapasztalata/véleménye a szeptember közepi nyaralásról?! (időjárás,medence működik-e,tavernák nyitva vannak-e mind...stb) Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv: Szilvi smile
Kedves Szilvia! Mi 2011-ben voltunk A Clioban , igaz juliusban. Jó apartman, tiszta medencével. Mi az emeleten a legvégén voltunk a 10-es szobában ami 2 ágyas. Fagyasztós hűtő van, egyszerű, de tiszta. Jobbak azok a szobák ami a medence végénél van, mert van a Clio mellett egy hotel is ahol minden este élő zene van. De nem zavart bennünket. Este 7-ig lehet fürödni a medencében, utána takaritják. Üdv. Vargáné.
Veronika Dátum: 2015-02-10 15:29:53
Erdős Szilvia írta ekkor: 2015-02-10 13:29:08
Sziasztok! A párommal szeptember közepén szeretnénk menni Sidariba a Clio apartmanba. Vélemény az apartmanról?! Meg érdekelne az is, hogy kinek mi a tapasztalata/véleménye a szeptember közepi nyaralásról?! (időjárás,medence működik-e,tavernák nyitva vannak-e mind...stb) Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv: Szilvi smile
Szia! Az apartmanról nem tudok infóval szolgálni, azonban 2013-ban szeptember közepén voltunk Sidariban és csodás jó idő volt, 30-32 fok, napsütés, egy napon esett az eső délelőtt, de azután kisütött a nap és ragyogó idő volt. Minden taverna, bolt, üzlet nyitva van, sokan nyaralnak még akkor, tehát ugyan úgy bármit ki tudtok próbálni, mintha szezon közepén mennétek. Este esetleg már kell egy vékony pulcsi, de ez sem biztos, mi nem fáztunk, nyári ruhákban voltunk este 10-kor is. Én úgy gondolom, hogy jó idő lesz szeptemberben, de teljes bizonyossággal ezt nem lehet megjósolni, beüthet egy-két esős nap. Jó nyaralást, üdv! V. smile