Kedves Zsuzsanna !
Az én véleményem is egyezik Timeáéval, mert valóban klassz program esetenként kipróbálni egy-egy taverna kínálatát, s izgalommal várni, milyen ízekkel gazdagodik az ember. Nem beszélve az esti hangulatról, amely azért mindenhol más egy kicsit. Azt pedig valóban semmiféle étterem nem tudja pótolni, hogy reggel - amikor kedvem van akkor kelek után - a Párunk által hozott friss péksütemény, kenyér, friss tzatziki, fetasajt, joghurt, paradicsom társaságában az erkélyen, teraszon kinn ülve reggelizel, s választásod szerint vagy a gyönyörű tengert látod mindeközben - ez a legpazarabb - vagy egy szép kertet, vagy egy tisztavizű uszodát, vagy a szomszédot akivel szót válthatsz stb. Akárhogyan döntötök az ellátást illetően érezzétek nagyon jól magatok. üdv. Mária