(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Petzné Barta Erika Dátum: 2014-09-16 11:55:42
Tisztelt Grand Tours,és kedves Ágota! Ez úton szeretnénk köszönetet mondani az elmúlt egy hetes,fantasztikus nyaralásunkról. Élményekben gazdagon távoztunk a mesés Korfu-Sidari szigetről.Egy nap kivételével csodás időt fogtunk ki. Gratulálunk a busz sofőröknek,idegenvezetőnek maximális teljesítményükhöz.A szállásunk" Lena apartman "elfogadható volt.A fakultatív programok/BBQ Hajókirándulás,szigettúra/felejthetetlen élményt nyújtottak.A naplemente Logas beach-en szintén nagy élmény volt, akár csak a Canal d' Amour strandja. Korfu valóban csodálatos hely,bízom benne,hogy mindenkinek szép élményei lesznek a nyaralásuk során,ha ezt a szigetet választják úticélul.
Grand ÁGI Dátum: 2014-09-15 17:04:42
Móni írta ekkor: 2014-09-15 11:06:43
Szia Stefan :) Jaj de jó hír :) mert sehol nem találtam h van wifi vagy nincs, ki is van húzva a katalógusban és nincs is megjelölve sehol a a honlapon, a többi apartmannál meg láttam h van, ezek szerint ide elfelejtették bejelölni... :) Még annyit h fizetős vagy ott is ingyen van? :) Köszönöm Móni
Kedves Mónika! A WIFI nem fizetős, és ahogyan azt Stefan is írta nagyon jó a jelerőssége.
Grand ÁGI Dátum: 2014-09-15 17:03:19
Móni írta ekkor: 2014-09-15 09:51:41
Az idegenvezetőtől kérdezném, hogy milyen az időjárás szeptember hónap végén? Remélem évek óta ott vagy és nagyjából tudsz tanácsot adni, megéri elmenni még 09/26-tól nyaralni? Napos még az idő? Meleg van? A tenger még fürdésre alkalmas? Mert ha nem éri már meg nyaralni elmenni idén akkor átteszem jövőre. Tegnap jöttünk haza Kefaloniáról, őrült meleg van ott még, de ugye délebre van, oda egész hónapra jó időt írt, de nézem az előrejelzéseket és Korfura 23-24 fok, az még belefér nyaralni? Aki esetleg volt már októberben nyaralni Korfun az is írhatna :) Mert kedves idegenvezető a válaszaid figyelembe vételével fogom lefoglalni az utat a héten :) Köszönöm Móni
Kedves Mónika! Azt, hogy szeptember 26 és október 4között milyen idő várható, előre megmondani nem lehet, sem ide Korfura sem pedig Görögország más területére sem. Ez a nyár sokkal változékonyabb volt, mint az előtte levő évek nyara, nem volt annyira meleg, és eső is esett egy-egy napra júliusban, és augusztusban is, ami az itt lakók szerint nagyon ritkán fordul elő. A múlt héten kedden esett, utána szép idő volt. A mostani előrejelzések szerint valóban 23-24 fokot mutat, de ez is naponta változik. Szeptember végére milyen idő lesz, azt jelen pillantaban nehéz megjósolni a tenger vizének hőmérséklete is lassan majd elkezd csökkenni, és Valóban Kefalónia délebbre van, és most érkeztetek haza, így az időjárás ebben a periódusban ott is változhat... A mai napon szeles idő van, a tenger hullámzik de nagyon kellemes idő van, lehet fürödni, de esténként az esti sétához már szükség van egy vékonyabb pulóverre. A döntés mindezek figyelembevételével a Te kezedben van. Szeretettel várunk Korfun!
Móni Dátum: 2014-09-15 11:06:43
Stefan írta ekkor: 2014-09-15 10:54:07
Szia Móni! Az este érkeztünk haza Sidariból a Clió apartmanban volt a szállásunk. Wifi VAN és nagyon jó jelszinttel rendelkezik. Üdv Stefan smile
Szia Stefan :) Jaj de jó hír :) mert sehol nem találtam h van wifi vagy nincs, ki is van húzva a katalógusban és nincs is megjelölve sehol a a honlapon, a többi apartmannál meg láttam h van, ezek szerint ide elfelejtették bejelölni... :) Még annyit h fizetős vagy ott is ingyen van? :) Köszönöm Móni
Stefan Dátum: 2014-09-15 10:54:07
Móni írta ekkor: 2014-09-15 09:55:37
Még egy kérdésem lenne, aki volt a Clio-ban, nincs Wifi? Egyáltalán? Köszi Móni :)
Szia Móni! Az este érkeztünk haza Sidariból a Clió apartmanban volt a szállásunk. Wifi VAN és nagyon jó jelszinttel rendelkezik. Üdv Stefan smile