(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

szaszi gabor Dátum: 2014-09-11 17:30:50
Stefan írta ekkor: 2014-09-11 15:19:14
Helyzetjelentés Sírásiból! 11,30 tól esik.
Szia Stefán!!!! Nagyon sajnálom,hogy esős időtök van.Nem akarlak megbántani csak tanácsot szeretnék adni. Korfu időjárására jellemző,hogy augusztus végén és szeptember elején jön a "MISTRAL"ez a sziget uralkodó széljárása ami most csapadékot is hoz magával nem mindegy,hogy a szárazföld felől vagy a tenger felől érkezik. Ezt sem az utazási irodák sem a helyiek nem szokták nagy dobra verni érthető,hogy miért.Ilyen van a horvátoknál is csak ott április végén és május közepén várható akkor még nem indul be a turizmus.Tehát a jövő évi nyaralástervezésnél ezt is vedd figyelembe. szia:Gábor.
Stefan Dátum: 2014-09-11 15:19:14
Helyzetjelentés Sírásiból! 11,30 tól esik.
Kaló Krisztina Dátum: 2014-09-10 22:03:05
Busai Anikó írta ekkor: 2014-09-10 20:05:58
https://www.facebook.com/kirschne.aniko/media_set?set=a.10201532512433568.1073741854.1799675772&type=1 Sziasztok, a fenti linken vannak fotók a múlt heti nyaralásról, ha valakit érdekel. Köszönöm, ha megnézitek, örömmel készítettem őket. Féllábbal még mindig ott vagyok, a szivem pedig végleg ottmaradt már régen Görögországban.
Szépek a képeid smile
Juhász Márk Dátum: 2014-09-10 21:09:37
Busai Anikó írta ekkor: 2014-09-09 21:08:32
Szia Márk! Mindenképp írok, de ha kérdeztek is szívesen válaszolok. Az autót az alábbi cégtől béreltük. Szerintem jó áraik vannak, és amit kaptunk autót is megbízhatónak bizonyult. http://corfucarhttp://corfucars4hire.com/s4hire.com/ Először nem is nagyon hittünk benne, hogy megkapjuk, mert csak egy automata visszaigazolást kaptunk a bérlésről, de félórás késéssel hozták az autót. Egyszer tankoltunk fullra (60 euróért) és abból három napot mentünk 299 km-t. Sajnos a negyedik nap zuhogott az eső, úgyhogy a kocsi állt az udvaron. A Louvrosról nekem is az a véleményem, ami Olivérnek, hogy nagyon zajos volt az utcai része. Nagyon zavaró az a nagy forgalom, dehát egész Sidari zajos. Tényleg egy bulifalu az egész. De azért élveztem az egész nyaralást, most sem csalódtam Görögországban.
Köszönöm a választ, azért is kérdeztem, mert ez egy korrekt ár négy napra! A fotók pedig klasszak!
Busai Anikó Dátum: 2014-09-10 20:05:58
https://www.facebook.com/kirschne.aniko/media_set?set=a.10201532512433568.1073741854.1799675772&type=1 Sziasztok, a fenti linken vannak fotók a múlt heti nyaralásról, ha valakit érdekel. Köszönöm, ha megnézitek, örömmel készítettem őket. Féllábbal még mindig ott vagyok, a szivem pedig végleg ottmaradt már régen Görögországban.