Tisztelt Grand Tours utazási iroda, Kedves Ágota!
Családom és jó magam nevében szeretnénk megköszönni az elmúlt egy hetet!
Csodálatos élményekben, kiváló időben, és nagyszerű kiszolgálásban volt részünk!
Mind a fakultatív programokkal, mind a szállással, mind pedig a félpanzióval teljes mértékig megvoltunk elégedve!
Külön köszönjük Ágota felkészültségét, tapasztalatát, és megannyi plusz információját mivel szebbé tette a nyaralásunkat!
Sok helyre eljutottunk már, de egyhangulag azt állítjuk, ez volt eddigi legjobb nyaralásunk!
Köszönjük!
Kedves Bence! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, köszönöm a soraidat igazán jól esett. Bízom benne, hogy szép élményekkel, emlékekkel gazdagodva tértetek haza. Külön köszönöm a részletes beszámolót, és a sok információt amelyet megosztottál itt a fórumon mindezzel segítve azon kedves utasainkat, akik ide érkeznek majd hozzánk Korfu meseszép szigetére. Visszavárunk titeket sok szeretettel!!!!