(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2014-09-01 11:40:07
Kedves Erika és Krisztián! Ha veszitek a fáradságot és az időt, vissza olvasva a fórum tartalmát, oly sok mindenre választ kaphatnátok, kapnátok. Lehet most ezért megharagudni, megsértődni, de 3-4 oldalanként ne ismétlődjenek már ugyan azon kérdések, nagyon sok esetben.
Simon Krisztián Dátum: 2014-08-31 19:07:04
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen időjárás szokott Sidariban lenni októberben.
Petzné Barta Erika Dátum: 2014-08-31 17:32:31
Kedves Fórumozók! Szeretném a segítségeteket kérni abban,hogy szept.6-án készülünk a párommal Korfu-sidariba nyaralni Grandtoursal,és hasznos tanácsokra lenne szükségünk, mind az árak terén,mind a fakultatív progik terén,autó bérléssel kapcsolatban,stb.....Előre is köszönöm. E-mail címem. [email protected]
Sárkány Sándor Dátum: 2014-08-29 22:21:23
Sólya Nándor írta ekkor: 2014-08-29 20:49:23
Hülye....
Hát,próbálkozom. :)
Sólya Nándor Dátum: 2014-08-29 20:49:23
Sárkány Sándor írta ekkor: 2014-08-29 12:48:24
Szia! Csak szólok,hogy ne legyen csalódás, világ legjobb idegenvezetője a Gábor, megpattant egy ideje a Grandtól,de ha kideríted a tartózkodási helyét biztos kapsz jutalmat. :)
Hülye....