Kedves Erika és Krisztián! Ha veszitek a fáradságot és az időt, vissza olvasva a fórum tartalmát, oly sok mindenre választ kaphatnátok, kapnátok. Lehet most ezért megharagudni, megsértődni, de 3-4 oldalanként ne ismétlődjenek már ugyan azon kérdések, nagyon sok esetben.