Kedves Szilvia! :) Tossa-ból megy busz Barcelonaba. A Sol2 mellett van a busz pu. :) Csak átsétálsz a zebrán,és már a buszon vagy! :D Oda-vissza 24,30 euro a jegy. Induláskor érdemes megvenni a vissza jegyet is,mert helyjegyes. Csak kinéztek egy időpontot,hogy melyikkel indultok vissza,és arra kértek. Az út kb. 1óra 20perc. :)
http://www.sarfa.com/paginas/resultados_trayectos.php
Itt találod a busz menetrendet. :) Persze nem feltétlen van erre szükség,mert ki van írva a busz pu.-on is.