(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-06-29 08:19:45
Bene Klaudia írta ekkor: 2014-06-28 21:45:17
Kedves Grandjózsi! A fakultatív programok listája engem is érdekelne! email címem: [email protected] Még olyan kérdésem lenne hogy a fakultatív programok árában benne van a belépő is? Válaszát előre is köszönöm! Üdv.: Klaudia
Kedves Klaudia! Ahol van belépő, természetesen az árban az is benne van. Küldöm Önnek is külön a fak. programok listáját, de bármikor lehet benne változás. Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2014-06-29 08:18:13
Pappné Locskai Szilvia írta ekkor: 2014-06-27 19:13:25
Kedves Józsi! Augusztus 15-én indulunk Tossába. El tudnád küldeni részünkre a friss fakultatív programot erre a címre: [email protected]. Köszönöm szépen!! Szeretném még megkérdezni, hogy van lehetőség önállóan Barcelonába elmenni, indul esetleg valami busz Tossából? Köszönöm!Pappné Szilvia
Kedves Szilvia! Dóri, aki a jobb kezem és nagy Tossa rajongó, már megválaszolta Önnek a kérdését. Én is köszönöm neki! A listát külön küldöm! Maradok tisztelettel: Imre J.
Bene Klaudia Dátum: 2014-06-28 21:45:17
Kedves Grandjózsi! A fakultatív programok listája engem is érdekelne! email címem: [email protected] Még olyan kérdésem lenne hogy a fakultatív programok árában benne van a belépő is? Válaszát előre is köszönöm! Üdv.: Klaudia
Pappné Locskai Szilvia Dátum: 2014-06-28 15:13:24
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-06-28 08:58:21
http://www.sarfa.com/paginas/resultados_trayectos.php Itt találod a busz menetrendet. :) Persze nem feltétlen van erre szükség,mert ki van írva a busz pu.-on is.
Kedves Dóra! Nagyon köszönöm :-) Szilvia
Somogyi Dóra Dátum: 2014-06-28 08:58:21
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-06-28 08:55:12
Kedves Szilvia! :) Tossa-ból megy busz Barcelonaba. A Sol2 mellett van a busz pu. :) Csak átsétálsz a zebrán,és már a buszon vagy! :D Oda-vissza 24,30 euro a jegy. Induláskor érdemes megvenni a vissza jegyet is,mert helyjegyes. Csak kinéztek egy időpontot,hogy melyikkel indultok vissza,és arra kértek. Az út kb. 1óra 20perc. :)
http://www.sarfa.com/paginas/resultados_trayectos.php Itt találod a busz menetrendet. :) Persze nem feltétlen van erre szükség,mert ki van írva a busz pu.-on is.