Kedves Józsi!
Augusztus 15-én indulunk Tossába. El tudnád küldeni részünkre a friss fakultatív programot erre a címre:
[email protected]. Köszönöm szépen!! Szeretném még megkérdezni, hogy van lehetőség önállóan Barcelonába elmenni, indul esetleg valami busz Tossából? Köszönöm!Pappné Szilvia
Kedves Szilvia! :) Tossa-ból megy busz Barcelonaba. A Sol2 mellett van a busz pu. :) Csak átsétálsz a zebrán,és már a buszon vagy! :D Oda-vissza 24,30 euro a jegy. Induláskor érdemes megvenni a vissza jegyet is,mert helyjegyes. Csak kinéztek egy időpontot,hogy melyikkel indultok vissza,és arra kértek. Az út kb. 1óra 20perc. :)