(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Somogyi Dóra Dátum: 2014-06-28 08:55:12
Pappné Locskai Szilvia írta ekkor: 2014-06-27 19:13:25
Kedves Józsi! Augusztus 15-én indulunk Tossába. El tudnád küldeni részünkre a friss fakultatív programot erre a címre: [email protected]. Köszönöm szépen!! Szeretném még megkérdezni, hogy van lehetőség önállóan Barcelonába elmenni, indul esetleg valami busz Tossából? Köszönöm!Pappné Szilvia
Kedves Szilvia! :) Tossa-ból megy busz Barcelonaba. A Sol2 mellett van a busz pu. :) Csak átsétálsz a zebrán,és már a buszon vagy! :D Oda-vissza 24,30 euro a jegy. Induláskor érdemes megvenni a vissza jegyet is,mert helyjegyes. Csak kinéztek egy időpontot,hogy melyikkel indultok vissza,és arra kértek. Az út kb. 1óra 20perc. :)
Pappné Locskai Szilvia Dátum: 2014-06-27 19:13:25
Kedves Józsi! Augusztus 15-én indulunk Tossába. El tudnád küldeni részünkre a friss fakultatív programot erre a címre: [email protected]. Köszönöm szépen!! Szeretném még megkérdezni, hogy van lehetőség önállóan Barcelonába elmenni, indul esetleg valami busz Tossából? Köszönöm!Pappné Szilvia
Ilku György Dátum: 2014-06-27 14:02:54
Kedves Józsi! Júliusban megyünk Tossába, és a fakultatív programokkal kapcsolatban szeretnénk érdeklődni. Amennyiben lehetséges erre az e-mail címre el tudnád küldeni a programok listáját? [email protected] Köszönettel: Gyuri
Grand Józsi Dátum: 2014-06-26 16:55:31
bagosi katalin írta ekkor: 2014-06-26 14:31:26
Kedves Józsi,Érdeklődnék hogy milyen kinnt a tenger víz hőmérséklete mert bizony itthon sem a levegő sem a víz nem meleg .A jövő héten megyünk remélem szerencsénk lesz és melegebb lesz mint itthon köszi Kati
Kedves Katalin! A víz hőmérséklete 20 fokos. Sajnos tegnap óta itt sincs valami jó idő, de hideg nincs, csak nem süt a nap. Most pl. csütörtök délután 5-kor 22 fok van. De semmi ne szegje kedvét, mert az idő csak javulni fog! Maradok tisztelettel: Imre J.
bagosi katalin Dátum: 2014-06-26 14:31:26
Kedves Józsi,Érdeklődnék hogy milyen kinnt a tenger víz hőmérséklete mert bizony itthon sem a levegő sem a víz nem meleg .A jövő héten megyünk remélem szerencsénk lesz és melegebb lesz mint itthon köszi Kati