Kedves Józsi ! Érdeklődöm,hogy Tossa de Mar partszakasza lassan vagy hirtelen mélyül . 2008-ban voltunk Lloret De Mar Borodin Apartmanban , ahol a tenger pár lépés után már a térdünkig ér . Nem vagyok egy jó úszó , inkább csak "lubickolok".
Szeptember elején szeretnénk menni Tossaba , de ha itt sincs lassan mélyülő partszakasz , lehet hogy más úti célt keresünk - pl.Sarti ,ahol lehet "lubickolni". Előre is köszönöm a választ : Eszter
Kedves Eszter!
Nem szeretném elszomorítani, de itt is hirtelen mélyül a tenger. Viszont vannak olyan öblök, ahol sekélyebb a víz, így ahogy Ön is írta, lehet "lubickolni". Maradok tisztelettel: Imre J.