(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Katona Mariann Dátum: 2014-06-18 19:07:56
Kedves Grandjozsi! Az idén Spanyolországba, Tossa de Marba megyünk az augusztus 29-szeptember7-ei turnussal. A szállásunk a SOL2 apartmanban lesz a 2/202-es szoba. Konyha nélküli kis szobát kértünk, de úgy tudjuk, hogy hűtő van a szobában. A közelben találunk majd kis élelmiszer boltokat, ahol a reggelinket meg tudjuk vásárolni? Illetve érdeklődnék még a felől, hogy van-e olyan fakultatív program, ami Barcelonába a Camp Nou-ba is elvisz? Mennyibe kerül egy főnek? Ha a fakultatív programokról tudna nekem egy listát küldeni, akkor azt megköszönném. :) Az email címem: [email protected] Üdvözlettel: Katona Mariann
Grand Józsi Dátum: 2014-06-18 16:47:49
Kósa Árpád írta ekkor: 2014-06-18 09:30:27
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy az apartmanban (SOL2) van-e törölköző, vagy vigyünk magunkkal? Köszönettel: Árpi
Kedves Árpád! A Sol2-ben érkezéskor adnak törölközőt, sőt kedden cserélik is! Üdvözlettel: Imre J.
Kósa Árpád Dátum: 2014-06-18 09:30:27
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy az apartmanban (SOL2) van-e törölköző, vagy vigyünk magunkkal? Köszönettel: Árpi
Grand Józsi Dátum: 2014-06-17 17:44:54
Dettix írta ekkor: 2014-06-17 12:06:53
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy a hétfői Barcelonai programnál ugye nem csak buszról nézzük meg a várost? Köszönettel: Csilla
Kedves Csilla! Nem, többször is megállunk és leszállunk! Üdvözlettel: Imre J.
Dettix Dátum: 2014-06-17 12:06:53
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy a hétfői Barcelonai programnál ugye nem csak buszról nézzük meg a várost? Köszönettel: Csilla