Kedves Józsi! Már utaztunk a G. Tourssal 2 éve Kefaloniaba és akkor Szegeden szálltunk fel a buszra! Az idén viszont Spanyolországba szeretnénk utazni, de szomorúan olvastam az útvonalat, mely szerint Szegeden nincs felszállási lehetőség! Kérdésem az volna, hogy tényleg nem tudunk Szegeden csatlakozni? ? Nagyon fontos volna a válasza! Előre is köszönöm Önnek! Tisztelettel:Szne Bobe
Kedves Böbe! :) Ugyan még mindig nem Józsi vagyok :D,de azt írtad sürgős,én meg ráérek épp. :D Szóval nincs Szegeden felszállás,mert teljesen más az irány,az útvonal. Ha Szegeden is megállnának,az több óra kiesést jelent,ugyanis Szlovénia felé mennek. Görögo. felé meg ugye tul.képpen útba esik Szeged. Inkább hívd fel az irodát,és kérdezd meg,hogy honnan-hova visz gyűjtőjárat ,hol tudnátok felszállni! :)