(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Kovács Lili Dátum: 2014-06-16 18:18:28
Kedves Józsi! Pénteken indulunk, és a kérdésem még, hogy tudni-e már,hogy emeletes busz lesz e. Valamint, hogy a buszon van-e wifi. Köszönettel: Lili
Hegyi Ildikó Dátum: 2014-06-16 13:41:59
Somogyi Dóra írta ekkor: 2014-06-14 21:15:30
Szia! :) Nem,nincs semmi,hozzatok! Max. ha az előttetek lévőnek maradt a mosogatószeréből,és ott hagyta. De ezekről magatoknak kell gondoskodni. :)
Rendben! Köszönöm! :)
Somogyi Dóra Dátum: 2014-06-15 11:38:07
Szekeresne B. Böbe írta ekkor: 2014-06-15 10:47:57
Kedves Józsi! Már utaztunk a G. Tourssal 2 éve Kefaloniaba és akkor Szegeden szálltunk fel a buszra! Az idén viszont Spanyolországba szeretnénk utazni, de szomorúan olvastam az útvonalat, mely szerint Szegeden nincs felszállási lehetőség! Kérdésem az volna, hogy tényleg nem tudunk Szegeden csatlakozni? ? Nagyon fontos volna a válasza! Előre is köszönöm Önnek! Tisztelettel:Szne Bobe
Kedves Böbe! :) Ugyan még mindig nem Józsi vagyok :D,de azt írtad sürgős,én meg ráérek épp. :D Szóval nincs Szegeden felszállás,mert teljesen más az irány,az útvonal. Ha Szegeden is megállnának,az több óra kiesést jelent,ugyanis Szlovénia felé mennek. Görögo. felé meg ugye tul.képpen útba esik Szeged. Inkább hívd fel az irodát,és kérdezd meg,hogy honnan-hova visz gyűjtőjárat ,hol tudnátok felszállni! :)
Szekeresne B. Böbe Dátum: 2014-06-15 10:47:57
Kedves Józsi! Már utaztunk a G. Tourssal 2 éve Kefaloniaba és akkor Szegeden szálltunk fel a buszra! Az idén viszont Spanyolországba szeretnénk utazni, de szomorúan olvastam az útvonalat, mely szerint Szegeden nincs felszállási lehetőség! Kérdésem az volna, hogy tényleg nem tudunk Szegeden csatlakozni? ? Nagyon fontos volna a válasza! Előre is köszönöm Önnek! Tisztelettel:Szne Bobe
Somogyi Dóra Dátum: 2014-06-14 21:15:30
Hegyi Ildikó írta ekkor: 2014-06-14 16:59:36
Kedves Józsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a konyhás apartmanba mosogatószert és szivacsot, konyharuhát kell-e vinnünk vagy van ott? Köszönettel: Ildikó
Szia! :) Nem,nincs semmi,hozzatok! Max. ha az előttetek lévőnek maradt a mosogatószeréből,és ott hagyta. De ezekről magatoknak kell gondoskodni. :)