(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-06-12 11:26:59
Dettix írta ekkor: 2014-06-12 07:37:52
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy az eddig milyen buszok mentek? Volt-e idén már emeletes busz? (Nagyon szeretnék azzal utazni) Köszönettel: Csilla
Kedves Csilla! Nem tudom, hogy Ön mikor érkezik Tossába, de eddig a 4 hét alatt már kétszer is jött emeletes busz ide. Erre a kérdésre indulás előtt két-három nappal tudnék pontosabban válaszolni. Maradok tisztelettel: Imre J.
Dettix Dátum: 2014-06-12 07:37:52
Kedves Józsi! Érdeklődnék, hogy az eddig milyen buszok mentek? Volt-e idén már emeletes busz? (Nagyon szeretnék azzal utazni) Köszönettel: Csilla
Kovács Lili Dátum: 2014-06-11 21:16:19
Kedves Józsi! Érdeklődni szeretnék, hogy hajszárító van-e a Sol 2-ben?És wifi elérhető a szobákban? Ha igen az ingyenes? Köszönöm: Lili
Szilágyi István Károly Dátum: 2014-06-11 09:45:01
Kedves József! Ha már elkészült a fakultatív programok listája, én is szeretném, ha el küldené nekem a [email protected] email címre! Előre is köszönöm, augusztusban megyünk! Üdv: Sz. István
Grand Józsi Dátum: 2014-06-11 08:52:31
bagosi katalin írta ekkor: 2014-06-10 16:35:35
Kedves József.Július 2-án utazunk önökkel Tossaba és azt szeretném kérdezni hogy lesz e olyan fakultatív kirándulás Barcelonába ami csak oda szól és Monserratba nem ,vagyis egész napos Barcelona.Ha igen akkor konkrétan mit néznénk meg.Örülök ha válaszolna köszönettel Bartáné Vecsésről
Kedves Katalin! Sajnos egynapos Barcelona látogatás nincs a fakultatív programok között. Amit ajánlani tudok: hétfőn Montserrat-Barcelona, délelőtt Montserratban vagyunk, délután pedig megnezzük a katalán főváros főbb látnivalóit, illetve csütörtökön van olyan lehetőség, hogy a busz délután 13:00 órakor indul és szabad idő keretén belül önállóan fel lehet fedezni a várost, este 9-kor pedig megnézzük a zenélő, több színben pompázó szökőkutat. Hazaérkezés éjfél körül. Maradok tisztelettel: Imre J.