(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Hegyi Ildikó Dátum: 2014-06-14 16:59:36
Kedves Józsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a konyhás apartmanba mosogatószert és szivacsot, konyharuhát kell-e vinnünk vagy van ott? Köszönettel: Ildikó
Somogyi Dóra Dátum: 2014-06-14 13:24:58
bagosi katalin írta ekkor: 2014-06-13 18:22:32
Kedves József ismét én írok most olvastam a neten a programot délután Barcelonában de nem látom közte a Güel Parkot oda nem fogunk elmenni?Katalin Vecsésről
:) Hoppá! Én is vecsési vagyok! :D Ha vannak kérdéseid nem kell messzire menned? ;-) Bár erre a kérdésedre pont nem tudom a választ :D :D (amúgy szerintem nem fér bele a Güell park) ,de Józsi majd megmondja. :) Csak szimplán megörültem,hogy hopp egy vecsési! :D De tényleg nyugodtan kérdezhetsz tőlem is,mint egy vissza járó tossai "szellemtől". :D [email protected] ;-)
bagosi katalin Dátum: 2014-06-13 18:22:32
Kedves József ismét én írok most olvastam a neten a programot délután Barcelonában de nem látom közte a Güel Parkot oda nem fogunk elmenni?Katalin Vecsésről
bagosi katalin Dátum: 2014-06-13 18:15:34
Kedves József,kérem írja le hogy konkrétan mit nézünk meg délután a Barcelonai fakultatívon mikor délelőtt Monseratban leszünk és mit nézünk meg akkor amikor délbe indulnánk és éjfélre érnénk haza Tossaba köszönettel Bartáné Kati
Grand Józsi Dátum: 2014-06-12 11:28:28
Kovács Lili írta ekkor: 2014-06-11 21:16:19
Kedves Józsi! Érdeklődni szeretnék, hogy hajszárító van-e a Sol 2-ben?És wifi elérhető a szobákban? Ha igen az ingyenes? Köszönöm: Lili
Kedves Lili! Hajszárító nincs a Sol2-ben. A wifit természetesen minden szobában lehet használni és nem kell érte fizetni. Üdvözlettel: Imre J.