Kedves József ismét én írok most olvastam a neten a programot délután Barcelonában de nem látom közte a Güel Parkot oda nem fogunk elmenni?Katalin Vecsésről
:) Hoppá! Én is vecsési vagyok! :D Ha vannak kérdéseid nem kell messzire menned? ;-) Bár erre a kérdésedre pont nem tudom a választ :D :D (amúgy szerintem nem fér bele a Güell park) ,de Józsi majd megmondja. :) Csak szimplán megörültem,hogy hopp egy vecsési! :D De tényleg nyugodtan kérdezhetsz tőlem is,mint egy vissza járó tossai "szellemtől". :D
[email protected] ;-)