Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án Fórum bejegyzései
Kósa Árpád Dátum: 2014-06-01 10:30:55
Kedves GRANDJOZSI!
Légy szíves a fakultatív programok listáját nekem is megküldeni. A feltettben nem találtam olyat, amellyel a barcelonai stadiont és a szökőkutat meg lehetne tekinteni. Ha ilyen van (nagyon remélem), akkor az különösen érdekelne.
Június 21-től fogunk menni a SOL2-be...
Köszönettel:
Kósa Árpád
Grand Józsi Dátum: 2014-05-31 08:56:11
Cselle-Miklián Éva írta ekkor: 2014-05-31 00:00:24
Hol lehet a legjobb Paella-át enni Tossá-ba?
Kedves Éva!
Tossában nagyon sok helyen lehet jó paellát enni, majd itt a helyszínen elmondom a lehetőségeket! Üdvözlettel: Imre J.
Cselle-Miklián Éva Dátum: 2014-05-31 00:01:51
Salánkiné Kelemen Viktória írta ekkor: 2014-05-30 09:35:32
Hányan jössztök? :) Sol2?
Ketten... és Ti?
Cselle-Miklián Éva Dátum: 2014-05-31 00:00:24
Hol lehet a legjobb Paella-át enni Tossá-ba?
Cselle-Miklián Éva Dátum: 2014-05-30 23:54:21
Cselle-Miklián Éva írta ekkor: 2014-05-30 23:52:43
Mi busszal megyünk, Budapesti felszállással, már előre ki vagyok a hosszú úttól :)